Biblioteczka wiedzy. Zwierzęta chronione w Polsce

Książka

Biblioteczka wiedzy. Zwierzęta chronione w Polsce

 • Wydawnictwo: Books
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788365755094
 • Ilość stron: 64
 • Format: 22.5x16.3
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 9,90 PLN
Nasza cena 6,48 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 9,90 PLN
Nasza cena 6,48 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Biblioteczka Wiedzy to seria książek dla wszystkich miłośników przyrody. Zaprezentowano w niej ptaki, różniące się upierzeniem, wielkością i zwyczajami - jedne wychowują swoje młode, inne podrzucają jajka do obcych gniazd; zwierzęta chronione i zagrożone, które ze względu na zmiany klimatu i ekosystemu oraz ingerencję człowieka są zagrożone wyginięciem; oraz rośliny, które podobnie jak zwierzęta również potrzebują ochrony, gdyż w przeciwnym razie mogą zniknąć z ekosystemu, a wówczas będzie to strata nieodwracalna. Zwierzęta chronione w Polsce to doskonała propozycja dla młodych przyrodników. Można w niej znaleźć informacje np. o foce szarej, której małe przychodzą na świat zupełnie białe, a z wiekiem ich futerko ciemnieje i staje się szare, a nawet zupełnie czarne, wiewiórce rudej, która zachwyca swoją puszystą kitą, żubrze, wybierającym na swoje siedliska wilgotne, bagniste tereny czy bieliku zwyczajnym, który z majestatycznie rozłożonymi skrzydłami szybuje w powietrzu. Całość dopełniają piękne, kolorowe zdjęcia oraz ciekawa szata graficzna.

Szczegóły

Tytuł: Biblioteczka wiedzy. Zwierzęta chronione w Polsce

Wydawnictwo: Books

ISBN: 9788365755094

Język oryginału: polski

Języki: polski

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 64

Format: 22.5x16.3

Oprawa: Miękka

Waga: 0.185 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl