Lego Star Wars Zbuduj swoją przygodę

Książka

Lego Star Wars Zbuduj swoją przygodę

 • Wydawnictwo: Ameet
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788325323578
 • Ilość stron: 80
 • Format: 22.5x27.5
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 108,60 PLN
Nasza cena 67,20 PLN
Oszczędzasz 38%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 108,60 PLN
Nasza cena 67,20 PLN
Oszczędzasz 38%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Odkryj ekscytującą opowieść z odległej galaktyki pełną porad i wskazówek, które zainspirują cię do stworzenia własnych modeli LEGO Star Wars. Zestaw zawiera książkę z ponad 50 pomysłami na nowe konstrukcje, klocki LEGO oraz minifigurkę pilota Rebelii. Zbuduj wielozadaniowy myśliwiec Y-wing i rozpocznij kosmiczną przygodę!

Szczegóły

Tytuł: Lego Star Wars Zbuduj swoją przygodę

Wydawnictwo: Ameet

Seria: Lego Star Wars

ISBN: 9788325323578

Języki: polski

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 80

Format: 22.5x27.5

Oprawa: Twarda

Waga: 1.005 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl