Garnuszek na klocuszek

Zabawka

Garnuszek na klocuszek

  • Wydawnictwo: Fisher-Price
  • ISBN: 027084373370
  • Format: 28 cm x 27 cm x 17,5 cm
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 142,42 PLN
Nasza cena 113,93 PLN
Oszczędzasz 20%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 142,42 PLN
Nasza cena 113,93 PLN
Oszczędzasz 20%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Garnuszek potrafi zająć malucha na długie, wypełnione edukacyjną zabawą godziny! Łączy w sobie najlepsze cechy zabawek manualnych i rozwijających zdolność myślenia, uczących liczb i rozpoznawania kształtów. Dziecko wybiera i wkłada do odpowiednich otworów klocki, A Garnuszek w nagrodę śmieje się i mówi, jaki mają kształt i jakie znajdują się w nich cyfry! Zawartość edukacyjna w języku polskim.

Wysokość: 28 cm.

Szerokość: 27 cm.

Głębokość: 17,5 cm.

Wiek malucha: 6m+

W zestawie:

- uśmiechnięty magiczny garnuszek,

- pokrywka,

- 5 klocków w różnych kształtach .
Szczegóły

Tytuł: Garnuszek na klocuszek

Wydawnictwo: Fisher-Price

Seria: FISHER-PRICE

ISBN: 027084373370

Format: 28 cm x 27 cm x 17,5 cm

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl -  Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl