Narratologia Umiejętność opowiadania historii tkwi w Tobie od zawsze. Opanuj ją i rozwiń

Książka
Wysyłka: 1-2 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena detaliczna 49,00 PLN
Nasza cena: 43,65 PLN
Oszczędzasz 10%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Oferujemy szeroki asortyment - ponad 120 tys. produktów
Dysponujemy solidną wiedzą - działamy już 11 lat
Dbamy o wybór najcenniejszych tytułów

Opis: Narratologia - Tkaczyk Paweł

Jak kupujesz różne rzeczy Na przykład mleko. Chodzi Ci o coś, co można po prostu wlać do kawy czy miski z porannymi płatkami zbożowymi. Ale kiedy stoisz przed półką w sklepie, na której jest dziesięć rodzajów mleka, które wybierzesz Co dzieje się w Twojej głowie moment przed tym, zanim sięgniesz po któryś z kartonów lub butelek Kiedy masz do wyboru dziesięć produktów, które są de facto tym samym (jedno mleko nie różni się od innego), kosztują mniej więcej tyle samo i są tak samo dostępne (w końcu wszystkie stoją przed Tobą na półce), przestajesz myśleć o samym produkcie, a zaczynasz rozważać jego historię. Reklamodawcy dawno to zauważyli i zamiast namawiać Cię, byś kupił mleko, opowiadają o tym, jak szczęśliwe są krowy, które je dają.
Historie są jednym z najpotężniejszych narzędzi, jakie posiadamy. Mózg jest zaprojektowany tak, by reagować na opowieści. Baśnie, legendy i plotki kształtują nas od zarania dziejów. Reklamy, programy telewizyjne, książki i filmy sprzedają się tak dobrze, bo oddziałują na nasze emocje w sposób, z jakiego nie do końca zdajemy sobie sprawę.
Książka ta zabierze Cię w fascynującą podróż do świata opowieści. Dowiesz się, dlaczego historie mają taki wpływ na Ciebie i innych ludzi. Skąd się wzięły Czemu służą Kiedy działają lepiej, a kiedy gorzej Dowiesz się także, jak konstruować takie, które działają najlepiej. Wspólnie odkryjemy kod, dzięki któremu sam będziesz mógł sam takie opowieści tworzyć.
Czy ta książka jest dla Ciebie Tak!
Jeśli zajmujesz się promocją, reklamą, marketingiem, znajdziesz w niej konkretne wskazówki wspierające komunikację różnych działań. Jeśli pracujesz z grupami, jesteś trenerem, nauczycielem, znajdziesz inspirację, jak przekazywać skutecznie treści. Jeśli występujesz często w roli prelegenta, znajdziesz podpowiedź, w jaki sposób przygotować wystąpienie, aby wszyscy Cię słuchali. To co, gotowy na podróż Zapnij pasy, bo zaczyna się od końca świata.
Paweł Tkaczyk jak sam twierdzi zarabia na życie opowiadaniem historii. Czasem opisuje je w książkach, jego Zakamarki marki zdobyły tytuł Marketingowej Książki Roku. Innym razem opowiada historie porywając tłumy jego wystąpień można posłuchać na największych polskich i zagranicznych konferencjach. Onet wymienił go jako jedną z 50 czołowych osobowości polskiego internetu. Jednak najczęściej pomaga swoim klientom opowiadać ich historie od 2000 roku prowadzi firmę, która zajmuje się budowaniem silnych marek.


Szczegóły: Narratologia - Tkaczyk Paweł

Tytuł: Narratologia
Podtytuł: Umiejętność opowiadania historii tkwi w Tobie od zawsze. Opanuj ją i rozwiń
Autor: Tkaczyk Paweł
Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
ISBN: 9788301192549
Języki: polski
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 160
Format: 16.6x23.3
Oprawa: Miękka
Waga: 0.414 kg


Recenzje: Narratologia - Tkaczyk Paweł

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Książka

Narratologia
Umiejętność opowiadania historii tkwi w Tobie od zawsze. Opanuj ją i rozwiń

Jak kupujesz różne rzeczy Na przykład mleko. Chodzi Ci o coś, co można po prostu wlać do kawy czy miski z porannymi płatkami zbożowymi. Ale kiedy stoisz przed półką w sklepie, na której jest dziesięć rodzajów mleka, które wybierzesz Co dzieje się w Twojej głowie moment przed tym, zanim sięgniesz po któryś z kartonów lub butelek Kiedy masz do wyboru dziesięć produktów, które są de facto tym samym (jedno mleko nie różni się od innego), kosztują mniej więcej tyle samo i są tak samo dostępne (w końcu wszystkie stoją przed Tobą na półce), przestajesz myśleć o samym produkcie, a zaczynasz rozważać jego historię. Reklamodawcy dawno to zauważyli i zamiast namawiać Cię, byś kupił mleko, opowiadają o tym, jak szczęśliwe są krowy, które je dają. Historie są jednym z najpotężniejszych narzędzi, jakie posiadamy. Mózg jest zaprojektowany tak, by reagować na opowieści. Baśnie, legendy i plotki kształtują nas od zarania dziejów. Reklamy, programy telewizyjne, książki i filmy sprzedają się tak dobrze, bo oddziałują na nasze emocje w sposób, z jakiego nie do końca zdajemy sobie sprawę. Książka ta zabierze Cię w fascynującą podróż do świata opowieści. Dowiesz się, dlaczego historie mają taki wpływ na Ciebie i innych ludzi. Skąd się wzięły Czemu służą Kiedy działają lepiej, a kiedy gorzej Dowiesz się także, jak konstruować takie, które działają najlepiej. Wspólnie odkryjemy kod, dzięki któremu sam będziesz mógł sam takie opowieści tworzyć. Czy ta książka jest dla Ciebie Tak! Jeśli zajmujesz się promocją, reklamą, marketingiem, znajdziesz w niej konkretne wskazówki wspierające komunikację różnych działań. Jeśli pracujesz z grupami, jesteś trenerem, nauczycielem, znajdziesz inspirację, jak przekazywać skutecznie treści. Jeśli występujesz często w roli prelegenta, znajdziesz podpowiedź, w jaki sposób przygotować wystąpienie, aby wszyscy Cię słuchali. To co, gotowy na podróż Zapnij pasy, bo zaczyna się od końca świata. Paweł Tkaczyk jak sam twierdzi zarabia na życie opowiadaniem historii. Czasem opisuje je w książkach, jego Zakamarki marki zdobyły tytuł Marketingowej Książki Roku. Innym razem opowiada historie porywając tłumy jego wystąpień można posłuchać na największych polskich i zagranicznych konferencjach. Onet wymienił go jako jedną z 50 czołowych osobowości polskiego internetu. Jednak najczęściej pomaga swoim klientom opowiadać ich historie od 2000 roku prowadzi firmę, która zajmuje się budowaniem silnych marek.

Cena 49,00 PLN
Nasza cena 43,65 PLN
Oszczędzasz 10%
Wysyłka: 1-2 dni robocze + czas dostawy
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Szczegóły: Narratologia - Tkaczyk Paweł

Tytuł: Narratologia
Podtytuł: Umiejętność opowiadania historii tkwi w Tobie od zawsze. Opanuj ją i rozwiń
Autor: Tkaczyk Paweł
Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
ISBN: 9788301192549
Języki: polski
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 160
Format: 16.6x23.3
Oprawa: Miękka
Waga: 0.414 kg


Recenzje: Narratologia - Tkaczyk Paweł

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×