Miesiąc miodowy na safari

Książka

Miesiąc miodowy na safari

 • Wydawnictwo: Kultura gniewu
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788364858567
 • Ilość stron: 80
 • Format: 19.5x27.5cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 49,90 PLN
Nasza cena 32,63 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 49,90 PLN
Nasza cena 32,63 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Para nowożeńców wraz z towarzyszącym im przewodnikiem wędruje podczas podróży poślubnej przez tajemniczy tropikalny las. Napotykają w nim na nigdy wcześniej niewidziane gatunki zwierząt i roślin, obcują z olśniewająca oraz dziką przyrodą. W trakcie tego miesiąca miodowego, pośród niezwykłej fauny i flory, małżonkowie powoli odkrywają coś dziwniejszego i bardziej przerażającego niż wszystko, co do tej pory widzieli. Ta wyprawa odmieni ich na zawsze.

Komiks Jesse Jacobsa, znanego choćby z pracy przy serialu Pora na przygodę, to opowieść o miłości i szaleństwie, które często trudno od siebie oddzielić. Nie tylko w dżungli.


Szczegóły

Tytuł: Miesiąc miodowy na safari

Autor: Jacobs Jesse

Wydawnictwo: Kultura gniewu

ISBN: 9788364858567

Języki: polski

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 80

Format: 19.5x27.5cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.31 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Jacobs Jesse (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×