Duchowe życie zwierząt edycja ilustrowana

Książka

Duchowe życie zwierząt
edycja ilustrowana

 • Wydawnictwo: Otwarte
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788375154627
 • Ilość stron: 368
 • Format: 17.5x24.2cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 44,90 PLN
Nasza cena 32,33 PLN
Oszczędzasz 27%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 44,90 PLN
Nasza cena 32,33 PLN
Oszczędzasz 27%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

EDYCJA ILUSTROWANA

Autor „Sekretnego życia drzew”, Peter Wohlleben, przedstawia w fascynujący sposób świat przyrody, którego nie znamy.

Koguty okłamujące kury? Łanie pogrążone w żałobie? Zawstydzone konie? To przejawy fantazji ekologów czy naukowo udowodnione fakty z życia zwierząt? Czy bogate życie uczuciowe nie jest zastrzeżone jedynie dla ludzi?

Peter Wohlleben, leśnik i miłośnik przyrody, korzystając z najnowszych badań i własnych obserwacji, udowadnia, że zwierzęta i ludzie w sferze uczuć i doznań są do siebie podobni. Odkrywa przed nami niesamowite historie zwierząt, w których możemy zaobserwować ich mądrość, współczucie, troskę czy przyjaźń.

Podobnie jak w bestsellerowym „Sekretnym życiu drzew” Wohlleben przedstawia w fascynujący sposób świat przyrody, którego nie znamy. Kochasz zwierzęta? Dzięki tej książce przekonasz się, że są ci bliższe, niż ci się zdawało.
Szczegóły

Tytuł: Duchowe życie zwierząt

Podtytuł: edycja ilustrowana

Autor: Wohlleben Peter

Wydawnictwo: Otwarte

ISBN: 9788375154627

Język oryginału: niemiecki

Języki: polski

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 368

Format: 17.5x24.2cm

Oprawa: Twarda

Waga: 0.96 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Uznacie, że jestem jakimś oszołomem bo piszę pozytywnie o książce, która jest o zwierzakach z lasów i dziczy. Ale tak naprawdę Duchowe życie zwierząt nie jest czymś oczywistym. Przynajmniej nie dla szarego człowieka, który do lasu nie zapuszcza się nawet raz do roku. To książka napisana z miłością i finezją, którą autor darzy naturę. I zaprezentował to nie pierwszy raz. Sekretne życie drzew już udowodniło, że Peter Wohlleben potrafi oczarować czytelnika swoją narracją.Jednocześnie śmiem polecić lepsze – w moim odczuciu – wydania tej książki, które są wzbogacone o zdjęcia samych zdolnych fotografów natury.Pewnie zapytacie: Dobra hasacz, jarasz się tymi książkami boś leśne zwierze. Ale co to ma do rzeczy? – Ano ma wiele. Przykład: Wiedzieliście, że łanie po utracie swojego partnera pogrążają się w depresji? Konie mogą wstydzić się kontaktu z człowiekiem, a kogut może okłamywać kury. Te i jeszcze więcej informacji zawiera się w tej książce, które na dodatek nie są tylko przejawem urojeń ekologów.Na dodatek jeśli jesteście takimi leśnymi fanatykami jak ja, to powiem wam szczerze, że książki Petera Wohllebena to MUST HAVE dla każdego z was. Pięknie, niezwykle wciągająca i bardzo finezyjnie opisana przyroda wraz z jej najbardziej złożoną częścią – zwierzętami. 2017-06-05 14:33:30

Miło jest nareszcie poczytać o zwierzętach i ich duchowym życiu z kompetentnego źródła. A czyta się wspaniale - jak opowieść, ubarwianą rodzinnymi anegdotami autora!
Wszyscy dookoła wychwalają wydanie albumowe, a tymczasem to mniejsze, ekologiczne, też ma w sobie coś magicznego - gdybym miała wybierać z nich dwóch, to byłabym w porządnym impasie. Zawsze można nabyć oba, prawda? :)
2018-02-12 09:57:33


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×