Marker olejowy biały SC-W-EF EXTRA FINE

Marker olejowy biały SC-W-EF EXTRA FINE

  • Producent: PILOT
  • EAN: 4902505087974
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 17,17 PLN
Nasza cena 10,23 PLN
Oszczędzasz 40%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 17,17 PLN
Nasza cena 10,23 PLN
Oszczędzasz 40%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

profesjonalne markery wysokiej klasypiszą po każdej powierzchniokrągła końcówkalinia pisania 2 mm, długość linii 450 maluminiowa obudowa wytrzymała na zgniecenia i pęknięciatusz olejowy, wodoodporny, szybkoschnącydobrze kryje, nie blaknieodporny na działanie warunków atmosferycznych oraz wysokich temperaturwytrzymała końcówka fibrowamarkery w kolorach biały, złoty, srebrny nie zawierają xylenu, są przyjazne dla środowiska

Szczegóły

Nazwa: Marker olejowy biały SC-W-EF EXTRA FINE

Autor: .

Producent: PILOT

Kod paskowy: 4902505087974

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×