Silencio Hiszpański kryminał z ćwiczeniami + CD

Książka

Silencio Hiszpański kryminał z ćwiczeniami + CD

 • Wydawnictwo: Edgard
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788377886465
 • Ilość stron: 264
 • Format: 14.0x19.0cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
2 - 4 dni robocze*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 29,90 PLN
Nasza cena 18,66 PLN
Oszczędzasz 37%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 29,90 PLN
Nasza cena 18,66 PLN
Oszczędzasz 37%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Hiszpański Kryminał z ćwiczeniami "Silencio" + audiobook to wyjątkowy kurs łączący powieść kryminalną z nauką języka hiszpańskiego ze słuchu. Kurs skierowany do młodzieży oraz dorosłych, którzy posługują się językiem hiszpańskim na poziomie średnio zaawansowanym (B1-B2). Dzięki lekturze poznasz współczesne hiszpańskie słownictwo i konstrukcje leksykalno-gramatyczne w kontekście oraz udoskonalisz umiejętność czytania ze zrozumieniem. Przekonaj się, że nauka języka obcego może być przyjemnością, której nie sposób się oprzeć! W pakiecie: książka (264 str.) + GRATIS audiobook (2 godz. 50 min) czytany przez native speakera. Kryminał Silencio to: - trzymająca w napięciu akcja - tłumaczenia nowych słówek i zwrotów na marginesach sprawdzasz znaczenie, nie odrywają się od książki - współczesne hiszpańskie słownictwo na poziomie średnio zaawansowanym - ponad 120 urozmaiconych ćwiczeń leksykalno-gramatycznych - klucz odpowiedzi oraz praktyczny słowniczek hiszpańsko-polski Hiszpański z kryminałem zabójczo wciągający!

Szczegóły

Tytuł: Silencio Hiszpański kryminał z ćwiczeniami + CD

Autor: Maldonaldo Rocardo Zarco

Wydawnictwo: Edgard

ISBN: 9788377886465

Kategoria: Podręczniki

Przedmiot: Język hiszpański

Języki: polski, hiszpański

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 264

Format: 14.0x19.0cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.382 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Maldonaldo Rocardo Zarco (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×