Kultura słowa. Podstawy retoryki klasycznej

,

Książka

Kultura słowa. Podstawy retoryki klasycznej

,

 • Wydawnictwo: FUNDACJA NASZA PRZYSZLOSC
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788388531903
 • Ilość stron: 312
 • Format: x / 165 / 235
 • Oprawa: MIEKKA
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 42,00 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 42,00 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 30%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Teoria i ćwiczenia.Podróż środkami komunikacji publicznej może wywołać smutną refleksję nt. kondycji języka ojczystego: niezbyt wyszukanego słownictwa, niechlujności w artykulacji mowy, porozumiewania się za pomocą partykuł.Przysłuchując się kaleczonej mowie ojczystej warto zastanowić się nad własnym sposobem korzystania z narządu mowy oraz podjąć próbę jego doskonalenia. „Kultura słowa. Podstawy retoryki klasycznej" to książka, dzięki której łatwiej będziemy mogli „odpowiedniej dać rzeczy słowo". Jej autorzy: Czesław i Piotr Jaroszyńscy stworzyli podręcznik podstaw retoryki, obejmujący teorię i praktykę; ćwiczenia zamieszczone w książce uzupełnione zostały materiałem na płycie CD.

Szczegóły

Tytuł: Kultura słowa. Podstawy retoryki klasycznej

Autor: Jaroszyński Piotr, Jaroszyński Czesław

Wydawnictwo: FUNDACJA NASZA PRZYSZLOSC

ISBN: 9788388531903

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 312

Format: x / 165 / 235

Oprawa: MIEKKA

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×