Star Wars Infografiki SWG-1

Książka

Star Wars Infografiki
SWG-1

 • Wydawnictwo: Ameet
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788325325725
 • Ilość stron: 128
 • Format: 15.5x20.8cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 39,99 PLN
Nasza cena 28,55 PLN
Oszczędzasz 28%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 39,99 PLN
Nasza cena 28,55 PLN
Oszczędzasz 28%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

ŚWIAT KLASYCZNEJ I NOWEJ TRYLOGII GWIEZDNYCH WOJEN PRZEDSTAWIONY W FORMIE GRAFIK

Jaka jest średnica Coruscant

Ile różnych strojów miała na sobie Leia

Jakie są modele mieczy świetlnych

Ile osób pomieści kantyna Mos Eisley

Wystarczy rzucić okiem, aby dzięki infografikom przedstawiającym niezbędne informacje poznać odpowiedzi na te i inne pytania.

Świat Gwiezdnych wojen jest niezwykle bogatym uniwersum. To mitologia na miarę naszych czasów, w której krzyżują się losy różnych bohaterów, przeplatają wątki, zmieniają miejsca akcji, pojawiają nowe postacie i nowe historie. Grono fanów kosmicznej sagi nieustannie się poszerza, jednak nawet najbardziej zaangażowani jej miłośnicy zaczynają gubić się w świecie odległej galaktyki. Z pomocą przychodzi im książka Star Wars. Infografiki, która w nowatorski i bardzo ciekawy sposób pozwala odnaleźć się w gąszczu informacji. Czym jest infografika To obecnie bardzo modny trend pojawiający się w wielu dziedzinach życia, także w literaturze. Obrazowy, schematyczny, a jednocześnie ciekawy wizualnie sposób przekazywania informacji sprawdza się nie tylko w odniesieniu do danych statystycznych, ale także w analizowaniu konkretnych fragmentów opowieści. Dlatego jeśli chcesz poznać: wielkość któregoś ze statków, liczbę modeli droidów typu astromech, które powstały, zanim stworzono R2-D2, oś czasu ostatniej bitwy w filmie, liczbę figurek Anakina Skywalkera czy liczbę pomruków Chewbacki, sięgnij po książkę Star Wars. Infografiki. Może nie odpowie ona na wszystkie pytania, ale z pewnością pozwoli Ci spojrzeć na sagę z zupełnie nowej perspektywy.


Szczegóły

Tytuł: Star Wars Infografiki

Podtytuł: SWG-1

Autor: Iscan Virgile

Wydawnictwo: Ameet

Seria: Star Wars

ISBN: 9788325325725

Język oryginału: francuski

Tłumacz: Piotr Szpakowski

Języki: polski

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 128

Format: 15.5x20.8cm

Oprawa: Twarda

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Iscan Virgile (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl