Gdy wszystko się zmienia zmień wszystko Droga spokoju przez czas zamętu

Książka

Gdy wszystko się zmienia zmień wszystko
Droga spokoju przez czas zamętu

 • Wydawnictwo: Laurum
 • Rok wydania: 2010
 • ISBN: 9788380874817
 • Ilość stron: 276
 • Format: 14.1x21.9
 • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 34,90 PLN
Nasza cena 20,50 PLN
Oszczędzasz 41%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 34,90 PLN
Nasza cena 20,50 PLN
Oszczędzasz 41%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

W życiu każdego z nas zachodzi wiele zmian,ale czy można równać je z kryzysem
Nie jeżeli zmieniasz ich przeżywanie za pomocą pewnych środków, które leżą w zasięgu ręki.
Ale nie jest to książka tylko o zmianach. Mówi też o tym, jak działa życie. Opowiada o charakterze zmian o ich przyczynach, o tym, jak sobie z nimi radzić i jak sprawić, aby były na lepsze. Znajdziesz w niej Dziewięć Zmian, Które Mogą Zmienić Wszystko. Czy trafiła w twoje ręce akurat w najodpowiedniejszym momencie Ten bestseller New York Timesa odwołuje się do serc wszystkich, którzy stracili grunt pod nogami z powodu poważnych zmian życiowych a także do serc tych, którzy chcą im pomóc. W tym uderzająco przejrzystym i praktycznym tekście znajdziesz techniki pozwalające odzyskać zdrowie i wrócić do życia.
Zawiera on rozmowę o tym, jak radzić sobie ze zmianami, które już nadeszły i które dopiero przyjdą. Na wspaniałej interaktywnej stronie www masz możność uzyskania natychmiastowej pomocy od instruktorów, a nawet od samego autora. Dzięki tej znakomitej książce i witrynie internetowej nie będziesz musiał stawać w obliczu życiowych zmian samotnie.
Autor Rozmów z Bogiem przedstawia nowe, frapujące spojrzenie na coś, co nigdy nie ulega zmianie na zmianę.


Szczegóły

Tytuł: Gdy wszystko się zmienia zmień wszystko

Podtytuł: Droga spokoju przez czas zamętu

Autor: Walsch Neale Donald

Wydawnictwo: Laurum

ISBN: 9788380874817

Tytuł oryginału: When Everything Changes, Change Everything: In a Time of Turmoil, a Pathway to Peace

Języki: polski

Rok wydania: 2010

Ilość stron: 276

Format: 14.1x21.9

Oprawa: Miękka ze skrzydełkami

Waga: 0.44 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×