Cicha siła introwertyków. Jak dorastać w świecie, który nie przestaje gadać

Książka

Cicha siła introwertyków.
Jak dorastać w świecie, który nie przestaje gadać

  • Wydawnictwo: Laurum
  • Rok wydania: 2017
  • ISBN: 9788380874770
  • Ilość stron: 290
  • Format: 15.8x23.3cm
  • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 44,90 PLN
Nasza cena 28,42 PLN
Oszczędzasz 36%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 44,90 PLN
Nasza cena 28,42 PLN
Oszczędzasz 36%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Cicha siła introwertyków. - Cain Susan


Jak dorastać w ekstrawertycznym świecie?

Pamiętaj, że spokojny temperament to ukryta supermoc!

Introwertycy dokonują niewiarygodnych wyczynów z powodu swojego spokojnego temperamentu, a nie wbrew niemu. Akceptuj i ceń siebie - takim, jakim jesteś. Świat cię potrzebuje. Istnieje mnóstwo sposobów, na jakie twój spokojny styl może się w pełni wyrażać, trafiać i przemawiać do innych. Niech ta książka będzie dla ciebie rodzajem podręcznika, który pomoże ci lepiej wykorzystywać cudowne właściwości i zdolności, jakie posiadasz.

***

"W gimnazjum wpadałam w przerażenie za każdym razem, kiedy musiałam zabierać głos przed całą klasą. Kiedy miałam omówić treść jakiejś książki, w nocy nie mogłam spać ze zdenerwowania. Pewnego razu byłam tak przestraszona, że stanąwszy przed klasą zamarłam w bezruchu i nie potrafiłam wydobyć z siebie ani słowa. Tymczasem dziś, występując w roli adwokata wszystkich introwertyków, pojawiam się na ekranach telewizorów i komputerów, a także na scenach i estradach w różnych miejscach na całym świecie, wygłaszając wykłady i przemawiając do tysięcy osób zgromadzonych w wielkich salach.

(...) Różni ludzie często pytają mnie, czy stałam się ekstrawertykiem, teraz, kiedy już czuję się tak swobodna i pewna siebie podczas publicznych wystąpień i udzielania komentarzy w mediach. Ja jednak przez te wszystkie lata wcale nie zmieniłam się w jakiś fundamentalny sposób. Nadal czuję się czasami skrępowana i onieśmielona. No i niezmiennie uwielbiam swoje ciche i spokojne, refleksyjne ja. Udało mi się odkryć w sobie, uwolnić i wykorzystywać moc bycia cichym i spokojnym. Ty też możesz tego dokonać!"

[fragment]

***

SUSAN CAIN woli słuchać niż mówić, a nad grupowe posiedzenia przedkłada pogawędki w wąskim gronie. Realizuje jednak wielkie marzenia i stawia przed sobą bardzo śmiałe cele, nie widząc żadnej sprzeczności między nimi a swoją cichą i spokojną naturą.

Absolwentka Princeton University i Harvard Law School, Cain jest współzałożycielką firmy Quiet Revolution oraz autorką Ciszej proszę?, książki, która została już przełożona na czterdzieści języków i od ponad czterech lat utrzymuje się na liście bestsellerów "New York Timesa". Jej wystąpienie na forum TED obejrzało w internecie już ponad 12 milionów osób.Szczegóły: Cicha siła introwertyków. - Cain Susan

Tytuł: Cicha siła introwertyków.
Podtytuł: Jak dorastać w świecie, który nie przestaje gadać
Autor: Cain Susan
Wydawnictwo: Laurum
ISBN: 9788380874770
Tytuł oryginału: Quiet Power: The Secret Strengths of Introverts
Języki: polski
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 290
Format: 15.8x23.3cm
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Waga: 0.554 kg


Recenzje: Cicha siła introwertyków. - Cain Susan

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×