Temperówko - gumka MILAN COMPACT blister BYM10139

Art. szkolne

Temperówko - gumka MILAN COMPACT blister
BYM10139

  • Producent: Milan
  • EAN: 8411574031833
  • Format: 13.5x8.0
  • Oprawa: Blister
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 11,48 PLN
Nasza cena 11,01 PLN
Oszczędzasz 4%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 11,48 PLN
Nasza cena 11,01 PLN
Oszczędzasz 4%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Fantazyjne połączenie temperówki i gumki w jednym. Z jednej strony podwójna temperówka z bezpiecznym ostrzem ze stali węglowej. Z drugiej miękka gumka syntetyczna MILAN 430, a po środku pojemnik na ścinki. Wszystko w żywych kolorach i nowoczesnym designie. Mix kolorów - towar wysyłany lsowo. Podana cena dotyczy 1 szt.


Szczegóły

Nazwa: Temperówko - gumka MILAN COMPACT blister BYM10139

Producent: Milan

Kod paskowy: 8411574031833

Języki: polski

Format: 13.5x8.0

Oprawa: Blister

Waga: 0.048 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×