Światło nie może zgasnąć

Książka

Światło nie może zgasnąć

 • Wydawnictwo: Prószyński Media
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788380971585
 • Ilość stron: 584
 • Format: 13.0x20.0cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 38,00 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 38,00 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 33%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Czy warto strzec tajemnic za wszelką cenę
Czy zemsta przynosi ulgę
Czy można wybaczyć zdradę
Doktor Olivia Simon kończy właśnie dyżur na pogotowiu. Mąż czeka na nią ze świąteczną kolacją. Od miesięcy między nimi się nie układa. Ona stara się ratować swoje małżeństwo, ale Paul nie ukrywa swojej fascynacji artystką Annie ONeill.
Olivię zatrzymuje jednak w pracy nagły przypadek. Kobieta postrzelona w klatkę piersiową, w której lekarka rozpoznaje piękną Annie ONeill. Stan rannej jest krytyczny, dlatego Olivia decyduje się na natychmiastową operację. Mimo to Annie umiera. Czy Olivia zrobiła wszystko, by ją uratować To pytanie zadaje jej Paul, obsesyjnie zakochany w Annie. O to zapyta ją także Alec ONeill, który widział w Annie idealną żonę i matkę. A czy sama Olivia pewna jest odpowiedzi Stara się podążać śladami swojej rywalki, by zrozumieć fascynację swojego męża. Annie dopiero po śmierci pozwala bliskim zrozumieć, jaka była naprawdę. Poznają jej pilnie strzeżone tajemnice, które odmienią ich życie na zawsze.
Miłośnicy powieści Jodi Picoult z przyjemnością przeczytają misternie skonstruowaną historię rodzinną, z mistrzowsko sportretowanymi postaciami oraz zaskakującymi zwrotami akcji, które do samego końca trzymają czytelnika w niepewności.
"Stylist"
Autorka o wyjątkowym talencie. Każda jej powieść to perełka.
"Literary Times"
Obowiązkowa lektura dla wielbicieli Jodi Picoult.
"Daily Mail"
Powieść urzeka zaskakującą fabułą, aż chciałoby się ją przeczytać jednym tchem.
"Candis"
Diane Chamberlain jest nagradzaną autorką powieści obyczajowych, w tym "Sekretnego życia CeeCee Wilkes" i "Prawa matki". Mieszka w Karolinie Północnej.


Szczegóły

Tytuł: Światło nie może zgasnąć

Autor: Chamberlain Diane

Wydawnictwo: Prószyński Media

ISBN: 9788380971585

Tytuł oryginału: Keeper of the Light

Języki: polski

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 584

Format: 13.0x20.0cm

Oprawa: Miękka

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Trudno było z książką „Światło nie może zgasnąć” Diane Chamberlain. Czytam pierwsze sto stron i … wieje nudą. Czytam następne sto i czekam na koniec bo tego się nie da czytać. Ale że ja zawsze czytam do końca to biorę się w garść i brnę. Jestem na 300 stronie i nie wiem co powiedzieć. Annie umarła, jej kochanek Paul nie może się z tym pogodzić, jego żona Olivia ma swoiste wyrzuty sumienia a Alec stara się pogodzić ze śmiercią swojej małżonki ale mu to nie wychodzi. Wszyscy pławią się we własnym sosie, wieje nudą i przewidywalnością. Bo Annie miała romans z Paulem, Alec interesuje się Olivią a ona sama chce wejść w skórę, właściwie stać się kochanką męża. Nic nowego. Dopiero po 400 stronie coś zaskoczyło i znowu muszę powiedzieć że warto czytać do końca książkę. Może to dzięki Olivii, która bardzo zmieniła się w trakcie powieści, może to zasługa Lacey – córka Annie, mająca zasłużone pretensje do rodziców. Cieszę się że przeczytałam tą powieść. Czy polecam – trudno powiedzieć. Mając do dyspozycji inne książki Chamberlain tę uważam za słabą. Ale dla fanów twórczości pisarki lektura obowiązkowa. I czekam na dalsze losy latarni z Kiss River.

2017-10-15 23:56:25

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl