Niania Mania

Książka

Niania Mania

 • Wydawnictwo: Jaguar
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788376865652
 • Ilość stron: 176
 • Format: 125 x 200 mm
 • Oprawa: miękka
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 32,90 PLN
Nasza cena 12,44 PLN
Oszczędzasz 62%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 32,90 PLN
Nasza cena 12,44 PLN
Oszczędzasz 62%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Mania to psotna niania. Ma włosy w kolorach tęczy, robi niezłe zamieszanie i nie zawsze jest całkiem grzeczna. Na kolację Mania kuchmistrzyni pichci zupę czekoladową. W szkole Mania od muzykowania organizuje taki koncertowy rwetes, że aż miło! Jaśmina i Jaś bawią się wyśmienicie dzięki swojej niani Mani! Tylko jak to zrobić, żeby rodzice nie o wszystkim się dowiedzieli?

Szczegóły

Tytuł: Niania Mania

Autor: Fisher Isla

Wydawnictwo: Jaguar

ISBN: 9788376865652

Tłumacz: Kroszczyński Stanisław

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 176

Format: 125 x 200 mm

Oprawa: miękka

Waga: 0.18 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl