• Producent: Ongrys
 • Rok produkcji: 2017
 • ISBN: 9788365803061
 • Ilość stron: 24
 • Format: 21x30 cm
 • Oprawa: broszurowa
Wysyłka:
1 -3 dni robocze*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 17,96 PLN
Nasza cena 11,84 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 17,96 PLN
Nasza cena 11,84 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Red to najlepszy łowca nagród w całej galaktyce. Podejmie się każdego zlecenie i każde, z lepszym lub gorszym skutkiem, wykona. Postać Reda pojawiła się
w 2003 roku na łamach pisma SFera". Jego zabawne przygody nawiązujące do znanych dzieł kina fantastycznego były drukowane w każdym z numerów magazynu.
Ten album zbiera wszystkie odcinki serii, które były ponad dekadę temu drukowane w SFerze", a także zawiera nowe premierowe historie oraz grafiki narysowane przez Michała Śledzińskiego, Jacka Michalskiego i Krzysztofa Różańskiego.


Szczegóły

Tytuł: Red

Autor: Andrzej Janicki, Michał Śledziński, Jacek Michals

Producent: Ongrys

ISBN: 9788365803061

Rok produkcji: 2017

Ilość stron: 24

Format: 21x30 cm

Oprawa: broszurowa

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Andrzej Janicki, Michał Śledziński, Jacek Michals (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×