Farba akrylowa Renesans biały (01)

Farba akrylowa Renesans biały (01)

  • Producent: APAX
  • EAN: 5900310018656
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 12,40 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 12,40 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 33%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Renesans AKRYL to nowoczesne farby storzone z myślą o artystach plastykach i studentach poszukujących solidnej jakości za przystępną cenę.
Wszystkie kolory zostały specjalnie opracowane, aby uzyskać maksymalny pólmat i czystość barwy. Zawierają dużą ilość odpornych na działanie światła pigmentów artystycznych o wysokim stopniu krycia.
Kolory po wyschnięciu dają lekko satynowy efekt. Łatwo mieszają się między sobą i z innymi farbami akrylowymi. Dzięki zastosowaniu miękkich, platikowych tub farby te są bardzo wygodne w użyciu, lekkie i bezpieczne podczas transportu.
Farby te charakteryzuje najlepsza relacja jakości do ceny.


Szczegóły

Nazwa: Farba akrylowa Renesans biały (01)

Producent: APAX

Kod paskowy: 5900310018656

Waga: 0.135 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×