Okulistyka kliniczna Kanski

Książka

Okulistyka kliniczna Kanski

 • Wydawnictwo: Edra Urban & Partner
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788365625649
 • Ilość stron: 894
 • Format: 22.5x30.4cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 403,60 PLN
Nasza cena 366,91 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 403,60 PLN
Nasza cena 366,91 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Okulistyka kliniczna to klasyczny podręcznik specjalistyczny, stanowiący doskonałe źródło referencyjne dla uczących się do egzaminu rezydentów, a także doświadczonych praktyków. Znany już z poprzednich wydań dopracowany graficznie i zwięzły format, a także niezwykle bogaty materiał zdjęciowy ułatwiają zrozumienie omawianych zagadnień i wykorzystanie tej wiedzy w diagnozowaniu i leczeniu chorób oczu. Nowe ósme wydanie odzwierciedla uaktualnienia w zakresie wciąż rozwijających się zagadnień, takich jak np. choroby plamki żółtej, a także najnowsze osiągnięcia technik obrazowania, np. autofluorescencji, OCT wysokiej rozdzielczości czy obrazowania szerokokątnego.

Szczegóły

Tytuł: Okulistyka kliniczna Kanski

Autor: Bowling B.

Wydawnictwo: Edra Urban & Partner

ISBN: 9788365625649

Tytuł oryginału: Kanski's Clinical Ophthalmology

Język oryginału: angielski

Języki: polski

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 894

Format: 22.5x30.4cm

Oprawa: Twarda

Waga: 3.5 kg

Redakcja: Szaflik J. , Izdebska J.

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl