Tropiciele. Pięciolatek. BoxWychowanie przedszkolne

Inne

Tropiciele. Pięciolatek. BoxWychowanie przedszkolne

  • Wydawnictwo: WSIP
  • Rok wydania: 2017
  • ISBN: 9788302170089
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 136,30 PLN
Nasza cena 111,11 PLN
Oszczędzasz 18%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 136,30 PLN
Nasza cena 111,11 PLN
Oszczędzasz 18%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Pakiet Tropiciele dla dziecka pięcioletniego, zapakowany do kolorowego, wygodnego pudełka, składa się z następujących elementów:Kart pracy, części 1–4,

Zeszytu grafomotorycznego,

Wielkiej księgi Tropicieli,

wycinanki,

tekturowej maskotki Paka.Ćwiczenia, zabawy oraz materiały zawarte w pakiecie:

• zachęcają dzieci pięcioletnie do działania i eksperymentowania;

• uwzględniają potrzebę zabawy i ruchu przedszkolaków;

• są dostosowane do możliwości i percepcji dzieci;

• pozwalają maluchom poznawać świat, analizować i wyciągać wnioski;

• rozwijają umiejętności społeczne i emocjonalne dzieci;

• przygotowują przedszkolaki do nauki pisania i liczenia.Tekturowa postać Paka – bohatera przewodniego Tropicieli – towarzyszy dziecku w jego codziennych zmaganiach przedszkolnych.Materiały zawarte w cyklu Tropiciele dla pięciolatka świetnie wzbogacają pracę nauczyciela i gwarantują prowadzenie profesjonalnych, inspirujących zajęć. Z kolei dzięki metodom pracy dopasowanym do rozwoju intelektualnego pięciolatków oraz ciekawym ćwiczeniom, grom i zabawom proponowanym w pakiecie dzieci stopniowo wdrażają się do podjęcia obowiązkowego rocznego przygotowania przedszkolnego. Cykl przygotowano zgodnie z radami psychologa, aby zabawa w tropicieli przyczyniała się do równomiernego rozwoju dziecka – tak w sferze społecznej, jak i w innych obszarach. Wszystkie elementy pakietu są ze sobą skorelowane i wszystkie służą nabywaniu przez przedszkolaki umiejętności wskazanych w podstawie programowej.


Szczegóły

Tytuł: Tropiciele. Pięciolatek. BoxWychowanie przedszkolne

Autor: praca zbiorowa

Wydawnictwo: WSIP

ISBN: 9788302170089

Kategoria: Podręczniki
Przedszkole

Przedmiot: Wychowanie przedszkolne

Typ: Inne

Rok wydania: 2017

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl -  Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl