Kurs pozytywnego myślenia. Sięgam po odwagę

Książka

Kurs pozytywnego myślenia. Sięgam po odwagę

 • Wydawnictwo: Edipresse Polska
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788379459902
 • Ilość stron: 232
 • Format: 12.5x18.5cm
 • Oprawa: Skórzana
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 31,90 PLN
Nasza cena 17,13 PLN
Oszczędzasz 46%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 31,90 PLN
Nasza cena 17,13 PLN
Oszczędzasz 46%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Odwaga jest czymś bardzo podobnym do strachu. To emocja, która pojawia się w mojej głowie, i do mnie należy wybór czy bezwolnie się jej poddaję, czy kwestionuję jej pojawienie się i świadomie zamieniam ją na coś innego. Tylko tyle i aż tyle. Dzisiaj nie jestem już ofiarą moich uczuć. Świadomie sięgam po odwagę! Uczę się nowego sposobu myślenia. I z każdym dniem coraz lepiej mi to wychodzi.

Szczegóły

Tytuł: Kurs pozytywnego myślenia. Sięgam po odwagę

Autor: Pawlikowska Beata

Wydawnictwo: Edipresse Polska

ISBN: 9788379459902

Języki: polski

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 232

Format: 12.5x18.5cm

Oprawa: Skórzana

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl