Akcesoria
  • Producent: ExpressMap
  • Rok produkcji: 2017
  • ISBN: 9788380463066
  • Ilość stron: 2
  • Format: 9.6x22.0cm
  • Oprawa: Folia
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 19,91 PLN
Nasza cena 7,18 PLN
Oszczędzasz 63%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 19,91 PLN
Nasza cena 7,18 PLN
Oszczędzasz 63%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Ptaki - Petrykowski-Graszka Dariusz

"Ptaki" gdzie i kiedy obserwować?  Wygląd, lęgi, pożywienie...  Majestatyczne drapieżniki i drobne wróblaki; gatunki leśne, wodno-błotne i synantropijne; sowy, dzięcioły, krukowate i łuszczaki jak rozpoznawać ptaki i gdzie ich szukać.

Z praktyczną publikacją z nowej serii flexicon będzie to nie tylko łatwe, ale także przyjemne. Zwięzłe opisy 75 najczęściej spotykanych (lub słyszanych) gatunków w Polsce, ciekawostki dotyczące ich trybu życia, praktyczne porady poświęcone obserwacjom w terenie oraz kolorowe zdjęcia pomogą poszerzyć i uporządkować wiedzę na temat krajowej awifauny. ExpressMap prezentuje nową laminowaną serię flexicon. Setki tematów, dziesiątki dziedzin i jeden wspólny mianownik praktyczność. Wygodne w użyciu, nieprzemakalne, lekkie i poręczne publikacje sprawdzą się w każdych warunkach: nad jeziorem, w górach i w kuchni. Do tego są wyjątkowo trwałe i odporne na zabrudzenia. Seria obejmuje tytuły, którymi zainteresują się zarówno dorośli, jak i młodsi czytelnicy. Rzetelna wiedza, unikatowe ciekawostki, kolorowe fotografie i rysunki pobudzające wyobraźnię publikacje flexicon są niezastąpione w domu i w terenie!


Szczegóły: Ptaki - Petrykowski-Graszka Dariusz

Tytuł: Ptaki
Autor: Petrykowski-Graszka Dariusz
Producent: ExpressMap
Seria: flexicon
ISBN: 9788380463066
Języki: polski
Rok produkcji: 2017
Ilość stron: 2
Format: 9.6x22.0cm
Oprawa: Folia


Recenzje: Ptaki - Petrykowski-Graszka Dariusz

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Inne pozycje tego autora: Petrykowski-Graszka Dariusz (1)