Kiedy ciebie straciłam

Książka

Kiedy ciebie straciłam

  • Wydawnictwo: Amber
  • Rok wydania: 2017
  • ISBN: 9788324163625
  • Ilość stron: 368
  • Format: 20.5x13.0cm
  • Oprawa: miękka
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 39,80 PLN
Nasza cena 23,54 PLN
Oszczędzasz 40%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 39,80 PLN
Nasza cena 23,54 PLN
Oszczędzasz 40%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Kiedy ciebie straciłam - Rimmer Kelly

Jeśli uwielbiasz zatracać się w powieściach Nicholasa Sparksa i Jojo Moyes, pokochasz Kelly Rimmer.

- "HACHETTE UK"

Każda z nas choć raz pragnęła znów spotkać ukochanego po raz pierwszy i zacząć wszystko od nowa. Czy trzeba kogoś stracić, żeby odzyskać jego i miłość? Kiedy Molly i Leo się pobrali, wierzyli, że są niezwyciężeni. Że razem mogą podbić świat. Teraz ona siedzi przy jego łóżku w szpitalu. Leo, korespondent wojenny, zawsze żył na granicy ryzyka. I zapłacił wysoką cenę: jest sparaliżowany, stracił pamięć. Molly robi wszystko, by pomóc mu wrócić do zdrowia, odzyskać wspomnienia. Nie odstępuje go na krok. Są razem, na dobre i na złe. Tak jak kiedyś... Lecz Molly nie mówi mężowi wszystkiego. Że ich małżeństwo zaczęło się rozpadać na długo przed wypadkiem. A teraz uczucie odradza się ze zdwojoną siłą. I powraca strach. Czy kiedy Leo wyzdrowieje, znów wyjedzie na wojnę, a Molly znów straci mężczyznę, którego pokochała po raz drugi? Czy oboje zdołają sobie wybaczyć, naprawić błędy i zapomnieć, że na chwilę zgubili gdzieś wiarę w miłość?

Przepiękna love story drugiej szansy.

- "ALWAYS WRITE CLUB"

Niezwykle piękna i cudownie przejmująca opowieść o sile nadziei i miłości, o walce o własne szczęście i drugich szansach. Porusza duszę, rozgrzewa serce i ani przez chwilę nie przestaje zaskakiwać.

- Krystyna Meszka, http://cyrysia.blogspot.com

KELLY RIMMER to australijska gwiazda współczesnych powieści obyczajowych, która zyskała światową sławę. Jej książki, tłumaczone na ponad 20 języków, zajmują najwyższe miejsca wśród bestsellerów Amazonu i USA Today i są stawiane obok Nicholasa Sparksa i Jojo Moyes. Kelly Rimmer mówi o miłości: o pierwszych uniesieniach, głębokich załamaniach i uzdrawiającej sile uczucia. Porywa nas na emocjonalny rollercoaster i od pierwszych stron pozwala poczuć to, co czują bohaterowie. Pokazuje, co jest naprawdę ważne, zachęca, żeby pielęgnować miłość i ją chronić. Jej książki przemawiają do serc milionów kobiet na całym świecie, wywołują uśmiech i łzy.


Szczegóły: Kiedy ciebie straciłam - Rimmer Kelly

Tytuł: Kiedy ciebie straciłam
Autor: Rimmer Kelly
Wydawnictwo: Amber
Seria: POWIEŚĆ OBYCZAJOWA
ISBN: 9788324163625
Języki: polski
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 368
Format: 20.5x13.0cm
Oprawa: miękka
Waga: 0.28 kg
Redakcja: -


Recenzje: Kiedy ciebie straciłam - Rimmer Kelly

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Podobne do: Kiedy ciebie straciłam - Rimmer Kelly