Punkt SP KL 6. podręcznik Język niemiecki (2017)-BPZ

Podręcznik

Punkt SP KL 6. podręcznik Język niemiecki (2017)-BPZ

 • Producent: WSIP
 • Rok produkcji: 2017
 • ISBN: 9788302161131
 • Ilość stron: 128
 • Oprawa: miękka
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 28,00 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 28,00 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 17%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Punkt do klasy 6 to podręcznik idealnie dopasowany do potrzeb i zainteresowań uczniów szkoły podstawowej. Zapewnia systematyczny rozwój wszystkich sprawności językowych i przygotowuje do aktywnego posługiwania się językiem niemieckim w codziennej komunikacji.Najważniejsze zalety podręcznika Punkt to:zabawne ilustracje, piosenki, kolędy, rymowanki i zabawy językowe, motywujące dzieci do nauki;

urozmaicone ćwiczenia, które pomagają utrwalać nowe umiejętności;

zagadnienia gramatyczne wyjaśnione w przystępny sposób i poprzedzone wieloma przykładami, co ułatwia przyswajanie struktur gramatycznych;

dodatkowe ćwiczenia wyrównawcze umożliwiające nauczycielowi indywidualne podejście do każdego ucznia;

ciekawe informacje związane z kulturą i zwyczajami krajów niemieckojęzycznych.CD audio dołączone do publikacji zawiera nagrania umożliwiające kształcenie umiejętności rozumienia ze słuchu oraz poprawnej wymowy i akcentuacji.Podręcznik Punkt do klasy 6 jest również dostępny w wersji elektronicznej.


Szczegóły

Tytuł: Punkt SP KL 6. podręcznik Język niemiecki (2017)-BPZ

Autor: Anna Potapowicz

Producent: WSIP

ISBN: 9788302161131

Kategoria: Podręczniki
Szkoła podstawowa » Klasa 6

MEN: 304/3/2010/2017

Przedmiot: Język niemiecki

Rok produkcji: 2017

Ilość stron: 128

Oprawa: miękka

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×