Chemia Nowej Ery. Zeszyt do chemii dla gimnazjum. Część 3.

,

Ćwiczenia

Chemia Nowej Ery. Zeszyt do chemii dla gimnazjum. Część 3.

,

 • Producent: Nowa Era
 • Rok produkcji: 2017
 • ISBN: 9788326729249
 • Ilość stron: 120
 • Format: 17x24 cm
 • Oprawa: miękka
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 19,90 PLN
Nasza cena 18,89 PLN
Oszczędzasz 5%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 19,90 PLN
Nasza cena 18,89 PLN
Oszczędzasz 5%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Zeszyt ćwiczeń dla gimnazjum Chemia Nowej Ery część 3. systematycznie przygotowuje do egzaminu gimnazjalnego.

Kształci umiejętność opisywania doświadczeń chemicznych dzięki zadaniom To doświadczenie musisz znać oraz Niewielkie projekty duże efekty!

Przygotowuje do egzaminu gimnazjalnego dzięki zadaniom typu egzaminacyjnego zamieszczonym na końcu każdego działu: To było na egzaminie! oraz Test powtórzeniowy.

Umożliwia skuteczne utrwalenie podstaw chemii dzięki zadaniom Na dobry początek; rozwija umiejętności starających się o ocenę celującą, czemu służą zadania Dla dociekliwych.

Ułatwia kształcenie umiejętności korzystania z różnych źródeł informacji dzięki interesującym treściom połączonym z zadaniami Korzystam z informacji.

Zapewnia dostęp do dodatkowych zadań, zdjęć, animacji i filmów na stronie docwiczenia.pl za pomocą kodów QR zamieszczonych w publikacji.


Szczegóły

Tytuł: Chemia Nowej Ery. Zeszyt do chemii dla gimnazjum. Część 3.

Autor: Małgorzata Mańska, Elżbieta Megiel

Producent: Nowa Era

ISBN: 9788326729249

Kategoria: Podręczniki
Gimnazjum » Klasa 3

Przedmiot: Chemia

Rok produkcji: 2017

Ilość stron: 120

Format: 17x24 cm

Oprawa: miękka

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×