Francofolie express 3 Podręcznik + CD Szkoła ponadgimnazjalna

,

Książka

Francofolie express 3 Podręcznik + CD
Szkoła ponadgimnazjalna

,

 • Wydawnictwo: Wydawnictwo Szkolne PWN
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788326227004
 • Ilość stron: 116
 • Format: 20.5x28.5cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 58,34 PLN
Nasza cena 48,27 PLN
Oszczędzasz 17%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 58,34 PLN
Nasza cena 48,27 PLN
Oszczędzasz 17%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Wieloletni podręcznik " Francofolie express 3. Nowa edycja" zapewnia harmonijny rozwój wszystkich sprawności językowych: słuchania, czytania, mówienia, pisania oraz kompetencje interkulturowe. Książka zawiera współczesne słownictwo i autentyczne dialogi, w przystępny sposób wprowadza gramatykę i zapewnia systematyczną naukę wymowy i ortografii. "Francofolie express 3. Nowa edycja" to podręcznik dla: uczniów klas trzecich szkół ponadgimnazjalnych, którzy w klasie pierwszej rozpoczęli naukę z serią, uczniów, którzy zamierzają przygotowywać się do egzaminu maturalnego z języka francuskiego na poziomie podstawowym. Podręcznik zawiera: 5 rozdziałów o stałej budowie, podzielone na jednostki lekcyjne - Unités 2 sekcje powtórzeniowe do samooceny - Bilan tablice z odmianami czasowników nieregularnych - Conjugaisons słownik francusko-polski ze słownictwem z podręcznika i zeszytu ćwiczeń - Dictionnaire express mapę fizyczną Francji. Stałe elementy każdego rozdziału to: 4 jednostki lekcyjne Stations z gramatyką indukcyjną - Comment ça marche jednostka gramatyczna z notkami opisującymi po polsku dane zagadnienie gramatyczne wraz z ćwiczeniami - Station : grammaire bogato ilustrowana jednostka o tematyce kulturoznawczej i interkulturowej - Station : interculturel sekcja przygotowująca do matury ustnej i pisemnej - Terminus Do podręcznika dołączona jest płyta audio z nagraniami do zadań fonetycznych oraz zadań rozwijających i sprawdzających sprawność rozumienia ze słuchu.

Szczegóły

Tytuł: Francofolie express 3 Podręcznik + CD

Podtytuł: Szkoła ponadgimnazjalna

Autor: Supryn-Klepcarz Magdalena, Boutegege Regine

Wydawnictwo: Wydawnictwo Szkolne PWN

ISBN: 9788326227004

Kategoria: Podręczniki
Liceum » Klasa 3
Technikum » Klasa 3
Technikum » Klasa 4

MEN: 382/3/2014/2017

Przedmiot: Język francuski

Języki: polski, francuski

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 116

Format: 20.5x28.5cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.255 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl