Tornister Smart Fairy

Art. szkolne

Tornister Smart Fairy

  • Wydawnictwo: HERLITZ
  • ISBN: 4008110548166
  • Format: 38 x 30 x 21 cm
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 220,40 PLN
Nasza cena 157,45 PLN
Oszczędzasz 28%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 220,40 PLN
Nasza cena 157,45 PLN
Oszczędzasz 28%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Idealny towarzysz. Ergonomiczny tornister Herlitz smart ma wszystko, czego Twoje dziecko potrzebuje do udanego startu w szkole. Tornister posiada ergonomicznie ukształtowane i wykonane z materiału przepuszczającego powietrze, regulowane szelki i wagę poniżej 1kg. Tornister składa się z głównej komory z osobną przegrodą na książki oraz dwóch kieszeni bocznych i jednej kieszeni przedniej.

Ergonomicznie ukształtowane plecy tornistra Plecy tornistra wykonane z przepuszczającego powietrze materiału. Regulacja szelek. Dodatkowo tornister Smart marki Herlitz jest wyposażony w odblaski 3M Scotchlite oraz wbudowany odblask w klamrze, które zapewniają widoczność i bezpieczeństwo dziecka po zapadnięciu zmroku. Cechy produktu:
Ergonomicznie ukształtowany tornister z wykonanymi z przepuszczającego powietrze materiału plecami
Regulacja szelek
Odblaskowy materiał 3M Scotchlite reflective material na przedniej i bocznych kieszeniach oraz szelkach
Dodatkowy odblask w zamku magnetycznym
Zamek magnetyczny
Impregnowany materiał
Stabilne plastikowe nóżki
Waga poniżej 1 kg
Wnętrze i kieszenie 2 boczne kieszenie zapinane na rzep Velcro 1 kieszeń przednia 1 duża główna przegroda z osobną przegrodą na książki


Szczegóły

Tytuł: Tornister Smart Fairy

Wydawnictwo: HERLITZ

ISBN: 4008110548166

Format: 38 x 30 x 21 cm

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl -  Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl