Podręcznik
 • Wydawnictwo: Nowa Era
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788326729270
 • Ilość stron: 260
 • Oprawa: broszurowa
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 35,50 PLN
Nasza cena 29,34 PLN
Oszczędzasz 17%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 35,50 PLN
Nasza cena 29,34 PLN
Oszczędzasz 17%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych MATeMAtyka w spójny i przystępny sposób wprowadza uczniów w zagadnienia matematyczne. Pozwala na przeprowadzanie ciekawych lekcji w szkole, jednocześnie umożliwiając samodzielną i efektywną pracę w domu.

Dostosowany do zapisów ustawy wymagającej wieloletniości podręczników.

Zrozumiale i przystępnie wprowadza nowe zagadnienia zebrane w działach: Rachunek prawdopodobieństwa, Statystyka, Stereometria, Przykłady dowodów w matematyce.

Porządkuje wiedzę już nabytą oraz utrwala tę, która jest nowa dzięki bardzo przejrzystej strukturze podręcznika rozwiązanym przykładom przeplatanym prostymi ćwiczeniami oraz zadaniom ułożonym wraz ze wzrastającym stopniem trudności.

Wspomaga zrozumienie wprowadzanych treści dzięki licznym rysunkom merytorycznym wykorzystującym kolory oraz dzięki dobrze dobranym zdjęciom.

Rozwija umiejętność rozwiązywania zadań dzięki starannie przygotowanym rozwiązaniom przykładów oraz często przedstawianym przy zadaniach schematom rozwiązań.

Wspomaga naukę niełatwej sztuki dowodzenia dzięki specjalnie do tego przygotowanemu działowi Przykłady dowodów w matematyce, w którym oddzielnie opracowano dowody w algebrze oraz w geometrii.

Pomaga w pokonywaniu trudności związanych ze zrozumieniem nowych treści dzięki krótkim Powtórzeniom zamieszczonym po każdej lekcji zawierającym zadania ilustrujące te treści, które po danej lekcji koniecznie trzeba umieć i rozumieć.


Szczegóły

Tytuł: MATeMAtyka LO 3 podręcznik

Autor: Wojciech Babiański, Lech Chańko, Joanna Czarnowsk

Wydawnictwo: Nowa Era

ISBN: 9788326729270

Kategoria: Podręczniki
Liceum » Klasa 3
Technikum » Klasa 3

MEN: 378/3/2014/2016

Przedmiot: Matematyka

Typ: Podręcznik

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 260

Oprawa: broszurowa

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Wojciech Babiański, Lech Chańko, Joanna Czarnowsk (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl