Plecak Zipper motyw safari

Art. szkolne

Plecak Zipper motyw safari

  • Wydawnictwo: HERLITZ
  • ISBN: 4008110555881
  • Format: 40 x 28 x 15 cm
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 101,20 PLN
Nasza cena 72,32 PLN
Oszczędzasz 28%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 101,20 PLN
Nasza cena 72,32 PLN
Oszczędzasz 28%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Plecak Safari Zipper Style Herlitz, plecak dziecięcy wykonany z solidnego materiału. Bezpieczeństwo zapewnia materiał odblaskowy umieszczony na paskach ramiennych. Ergonomicznie ukształtowane plecy, wykonane z oddychającego materiału. Duża komora główna. 2 przednie kieszenie, jedna wyposażona jest w organizer. Dodatkowym wyposażeniem plecaka są kieszenie boczne i wygodny uchwyt.


szerokość: 28 cm,


wysokość: 40 cm,


głębokość: 15 cmSzczegóły

Tytuł: Plecak Zipper motyw safari

Wydawnictwo: HERLITZ

ISBN: 4008110555881

Format: 40 x 28 x 15 cm

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl -  Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl