Plecak młodzieżowy ornamenty kwiatowe

Art. szkolne

Plecak młodzieżowy ornamenty kwiatowe

  • Wydawnictwo: HERLITZ
  • ISBN: 4008110555966
  • Format: 45x30x17 cm
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 110,20 PLN
Nasza cena 78,70 PLN
Oszczędzasz 28%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 110,20 PLN
Nasza cena 78,70 PLN
Oszczędzasz 28%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Plecak to obowiązkowy element szkolnej wyprawki oraz doskonały towarzysz podczas wszelkich wycieczek i wędrówek. Plecak renomowanej, niemieckiej marki Herlitz, wyróżnia się wysokiej jakości wykonaniem i wytrzymałą konstrukcją. To doskonały wybór nie tylko dla ucznia.

- plecak wykonany z wytrzymałych i odpornych na rozdarcie tkanin poliestrowych,

- ergonomicznie ukształtowane plecy, regulowane szelki oraz specjalny oddychający materiał na plecach zapewniają najwyższy komfort noszenia,

- plecak wyposażony został w niezawodny system zamków, które otwierają się i zamykają niezwykle łatwo

- odblaskowy materiał umieszczony na paskach ramiennych zapewnia bezpieczeństwo, zwłaszcza w sezonie zimowym, gdy szybko zapada zmierzch,

- plecak dwukomorowy, posiada,

- 2 duże kieszenie, z których jedna wyposażona jest w praktyczny organizer dodatkowym atutem plecaka są boczne kieszenie z siatki, idealne na butelkę wody czy bidon wygodny uchwyt ułatwi przenoszenie plecaka w dłoni zachwycający,

- nowoczesny design przykuje wzrok otoczenia.


Szczegóły

Tytuł: Plecak młodzieżowy ornamenty kwiatowe

Wydawnictwo: HERLITZ

ISBN: 4008110555966

Format: 45x30x17 cm

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl -  Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl