Kampanie Cienia 4 Działa imperium

Książka
  • Wydawnictwo: Rebis
  • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka: 2-3 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena detaliczna 44,90 PLN
Nasza cena: 29,19 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Darmowa dostawa
Oferujemy szeroki asortyment - ponad 120 tys. produktów
Dysponujemy solidną wiedzą - działamy już 11 lat
Dbamy o wybór najcenniejszych tytułów

Opis: Kampanie Cienia 4 Działa imperium - Wexler Django

GDY CICHNIE HUK DZIAŁ, ZŁOWROGA SIŁA PCHA ŚWIAT KU NOWEMU KATAKLIZMOWI. Księga czwarta Kampanii Cienia Po druzgocących klęskach zadanych im przez błyskotliwego generała Janusa bet Vhalnicha nieprzyjacielskie mocarstwa zapraszają wszystkie strony konfliktu do negocjacji w nadziei zakończenia wojny. Królowa Raesinia pragnie przywrócić pokój, lecz Janus twierdzi, że jakiekolwiek próby jego zawarcia z nieprzejednanym Kościołem Zaprzysiężenia Elizjum są skazane na niepowodzenie. Dla Kapłanów Czerni nie ma bowiem pokoju z heretykami i demonami, których usiłują zniszczyć, tylko wojna na śmierć i życie. Marcus dIvoire i Winter Ihernglass muszą zdecydować, któremu z tych przywódców pozostaną wierni i jaką cenę mogą zapłacić za ostateczne zwycięstwo. Tymczasem w mrokach Elizjum budzi się złowroga siła, a jej pokonanie może oznaczać konieczność poniesienia niewyobrażalnych ofiar Porywająca książka z nurtu flintlock fantasy, prawdziwa uczta dla fanów Briana McClellana, Naomi Novik, Brenta Weeksa. Szorstka, brutalna, a zarazem cudownie kameralna... nadzwyczajna militarna fantasy.- Jason M. Hough, współautor bestsellera Mass Effect: Andromeda. Nexus początek Kolejna odsłona jednej z najlepszych współczesnych serii militarnej fantasy. BestFantasyBooks Zuchwała i wywrotowa... zmiksowanie siedemnsastowiecznej techniki z przywołującymi demony skrytobójcami wypada wyjątkowo udanie. Publishers Weekly


Szczegóły: Kampanie Cienia 4 Działa imperium - Wexler Django

Tytuł: Kampanie Cienia 4 Działa imperium
Autor: Wexler Django
Wydawnictwo: Rebis
Seria: Fantasy
ISBN: 9788380621664
Tytuł oryginału: The Guns of Empire
Tłumacz: Królicki Zbigniew A.
Języki: polski
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 604
Format: 13.2x20.2cm
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami


Recenzje: Kampanie Cienia 4 Działa imperium - Wexler Django

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Książka

Kampanie Cienia 4 Działa imperium

  • Wydawnictwo: Rebis
  • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami

GDY CICHNIE HUK DZIAŁ, ZŁOWROGA SIŁA PCHA ŚWIAT KU NOWEMU KATAKLIZMOWI. Księga czwarta Kampanii Cienia Po druzgocących klęskach zadanych im przez błyskotliwego generała Janusa bet Vhalnicha nieprzyjacielskie mocarstwa zapraszają wszystkie strony konfliktu do negocjacji w nadziei zakończenia wojny. Królowa Raesinia pragnie przywrócić pokój, lecz Janus twierdzi, że jakiekolwiek próby jego zawarcia z nieprzejednanym Kościołem Zaprzysiężenia Elizjum są skazane na niepowodzenie. Dla Kapłanów Czerni nie ma bowiem pokoju z heretykami i demonami, których usiłują zniszczyć, tylko wojna na śmierć i życie. Marcus dIvoire i Winter Ihernglass muszą zdecydować, któremu z tych przywódców pozostaną wierni i jaką cenę mogą zapłacić za ostateczne zwycięstwo. Tymczasem w mrokach Elizjum budzi się złowroga siła, a jej pokonanie może oznaczać konieczność poniesienia niewyobrażalnych ofiar Porywająca książka z nurtu flintlock fantasy, prawdziwa uczta dla fanów Briana McClellana, Naomi Novik, Brenta Weeksa. Szorstka, brutalna, a zarazem cudownie kameralna... nadzwyczajna militarna fantasy.- Jason M. Hough, współautor bestsellera Mass Effect: Andromeda. Nexus początek Kolejna odsłona jednej z najlepszych współczesnych serii militarnej fantasy. BestFantasyBooks Zuchwała i wywrotowa... zmiksowanie siedemnsastowiecznej techniki z przywołującymi demony skrytobójcami wypada wyjątkowo udanie. Publishers Weekly

Cena 44,90 PLN
Nasza cena 29,19 PLN
Oszczędzasz 34%
Wysyłka: 2-3 dni robocze + czas dostawy
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Darmowa dostawa

Szczegóły: Kampanie Cienia 4 Działa imperium - Wexler Django

Tytuł: Kampanie Cienia 4 Działa imperium
Autor: Wexler Django
Wydawnictwo: Rebis
Seria: Fantasy
ISBN: 9788380621664
Tytuł oryginału: The Guns of Empire
Tłumacz: Królicki Zbigniew A.
Języki: polski
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 604
Format: 13.2x20.2cm
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami


Recenzje: Kampanie Cienia 4 Działa imperium - Wexler Django

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Dodane do koszyka
×