Narzędzia tytanów Taktyki, zwyczaje i nawyki milionerów, ikon popkultury i ludzi wybitnych

Książka

Narzędzia tytanów
Taktyki, zwyczaje i nawyki milionerów, ikon popkultury i ludzi wybitnych

 • Wydawnictwo: MT Biznes
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788380872448
 • Ilość stron: 767
 • Format: 16.5x23.5cm
 • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 54,92 PLN
Nasza cena 34,34 PLN
Oszczędzasz 37%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 54,92 PLN
Nasza cena 34,34 PLN
Oszczędzasz 37%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Nowa książka Tima Ferrissa (poprzedni bestsellery „4-godzinny tydzień pracy” czy „4-godzinne ciało”). Tym razem Ferriss przeprowadził ponad 100 wywiadów z ludźmi sukcesu z całego świata (od miliardera Chrisa Sakki, poprzez autora bestsellerów Paulo Coelho, aż po aktora Arnolda Schwarzeneggera) i zebrał w książkę ich nawyki, stosowane narzędzia i praktyki biznesowe, które doprowadziły ich do sukcesu. Książka ma szerokie wsparcie medialne (recenzje m.in. tygodnik Polityka, Wirtulana Polska, magazyn Coaching, Monitor Magazine, Polska The Times, business Insider Polska (Onet) także była kampania billboardowa w wybranych stacjach metra w Warszawie)

Książka składa się z trzech części: HEALTHY, WEALTHY, and WISE czyli zdrowy, bogaty i mądry, od wierszyka Beniamina Franklina: „Early to bed and early to rise, makes a man healthy, wealthy, and wise”.

Przez ostatnie dwa lata autor bestsellerów „New York Timesa” Tim Ferriss poznawał zwyczaje i narzędzia ludzi sukcesu z całego świata. Dzięki zdobytej wiedzy zdołał podwoić swoje dochody, stał się bardziej elastyczny i szczęśliwszy. Narzędzia tytanów zawierają najciekawsze spostrzeżenia i fragmenty notatek ze spotkań z tymi wyjątkowymi ludźmi.

Z tej książki dowiesz się między innymi:

  • Jak najlepiej zacząć dzień proponowaną przez Tony’ego Robbinsa metodą wprowadzania się w odpowiedni stan ducha

i umysłu.

  • Jak przejść do ofensywy we własnym życiu, korzystając z rad miliardera Chrisa Sakki.

  • Jak Arnold Schwarzenegger wykorzystuje wojnę psychologiczną i jak zarobił miliony dolarów jeszcze zanim został gwiazdorem filmowym.

  • Jak „Czarodziej z Hollywood” Robert Rodriguez przemienia słabości w zalety.

  • Jak sobie radzić z komplikacjami i porażkami, idąc za przykładem byłego komandosa Jocko Willinka.

  • Jak pokonać strach i zdobyć pewność siebie wzorem Jamiego Foxxa.

  • Jak wyszukiwać i testować nowe możliwości metodą ikony przedsiębiorczości Marca Andreessena.

  • Jak zadawać pytania wzorem autora bestsellerów Malcolma Gladwella.

  • Jak legendarny producent muzyczny Rick Rubin korzysta z sauny i zadaje muzykom drobne zadania domowe.

  • Jak komik Mike Birbiglia doprowadził do tego, że prezydent Obama powiedział „kupa” (i jak rozmawiać z celebrytami).

  • Jak poradzić sobie z blokadą twórczą, korzystając z rad Paula Coelho, autora Alchemika (60 milionów sprzedanych egzemplarzy).

  • Jak słynna nauczycielka medytacji Tara Brach akceptuje i wykorzystuje negatywne emocje.

  • Jak rozwijać odporność psychiczną za pomocą trzech ćwiczeń polecanych przez emerytowanego generała Stanleya McChrystala.

  • Jak jeden z pierwszych inżynierów Google Chade-Meng Tan odkrył tajemnicę szczęścia…

…oraz wielu innych rzeczy.

Ze wstępu:

W księgarniach można znaleźć wiele książek z wywiadami. Ta jest inna, ponieważ ja sam nie uważam siebie za autora wywiadów. Postrzegam siebie jako eksperymentatora. Jeśli nie mogę sprawdzić czegoś osobiście albo powtórzyć wyników w zagmatwanych realiach życia codziennego, nie jestem tym zainteresowany. Wszystko, co znajdziesz na kartach tej książki, zostało przeze mnie w jakiś sposób zweryfikowane, zbadane i zastosowane w życiu. Stosowałem dziesiątki opisanych taktyk i filozofii podczas trudnych negocjacji, w ryzykownych sytuacjach albo przy okazji ważnych transakcji biznesowych. Lekcje udzielone przez moich rozmówców pozwoliły mi zarobić miliony dolarów i oszczędziły mi daremnego wysiłku oraz niepotrzebnej frustracji. Sprawdzają się wtedy, kiedy są najbardziej potrzebne.

Timothy Ferriss został uznany przez magazyn „Fast Company” za jednego z „najbardziej innowacyjnych biznesmenów”, a magazyn „Forbes” umieścił go na liście „nazwisk, które trzeba znać”. Był wczesnym inwestorem i doradcą w znanych firmach (między innymi takich jak Uber, Facebook i Alibaba).

Wydał trzy książki, które znalazły się na pierwszych miejscach list bestsellerów dzienników „New York Times” i „Wall Street Journal”: 4-godzinny tydzień pracy, 4-godzinne ciało i 4-godzinny szef kuchni.

Ze względu na ogromną popularność jego podcastu Tim Ferriss Show (ponad 100 milionów pobrań) magazyn „Observer” i inne redakcje uznały go za odpowiednik Oprah Winfrey w segmencie audio.


Szczegóły

Tytuł: Narzędzia tytanów

Podtytuł: Taktyki, zwyczaje i nawyki milionerów, ikon popkultury i ludzi wybitnych

Autor: Ferriss Timothy

Wydawnictwo: MT Biznes

ISBN: 9788380872448

Tytuł oryginału: Tools of Titans: The Tactics, Routines, and Habits of Billionaires, Icons, and World-Class Performer

Języki: polski

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 767

Format: 16.5x23.5cm

Oprawa: Miękka ze skrzydełkami

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl