Podręcznik astrologii

Książka

Podręcznik astrologii

Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 49,41 PLN
Nasza cena 33,00 PLN
Oszczędzasz 33%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 49,41 PLN
Nasza cena 33,00 PLN
Oszczędzasz 33%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Podręcznik astrologii - Boland Yasmin

Moment Twojego przyjścia na świat charakteryzował się unikalnym układem ciał niebieskich. To one wpłynęły na Twoje cechy i nieustannie oddziałują na koleje losu, zarówno Twoje, jak i wszystkich wokół. Dzięki tej książce nauczysz się wykorzystywać te oddziaływania, by uwypuklić swoje zalety, zwiększyć prawdopodobieństwo sukcesu we wszystkich przedsięwzięciach i lepiej zrozumieć bliskie Ci osoby.
Dzięki tej książce poznasz wszystkie planety i ich oddziaływanie na Ciebie. Zinterpretujesz dokładnie swój znak słoneczny, księżycowy i ascendenty. Poznasz pojęcia takie jak stopnie, aspekty, orbity, retrogradacje planet czy węzły księżycowe. Samodzielnie odczytasz swój wykres horoskopowy i go w pełni zrozumiesz. Gwarantuje Ci to jedna z najpopularniejszych na świecie autorek zajmujących się oddziaływaniami kosmosu, która może poszczycić się publikacjami w licznych międzynarodowych czasopismach.
Klucz do sukcesu tkwi w gwiazdach!


Szczegóły: Podręcznik astrologii - Boland Yasmin

Tytuł: Podręcznik astrologii
Autor: Boland Yasmin
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Kod paskowy: 9788373778597
Języki: polski
Rok wydania: 2017
Oprawa: Miękka


Recenzje: Podręcznik astrologii - Boland Yasmin

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×