Alles klar Neu. Język niemiecki. podręcznik Część 3. Zakres podstawowy

,

Podręcznik

Alles klar Neu. Język niemiecki. podręcznik Część 3. Zakres podstawowy

,

 • Wydawnictwo: WSIP
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788302161414
 • Ilość stron: 112
 • Oprawa: miękka
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 49,20 PLN
Nasza cena 40,11 PLN
Oszczędzasz 18%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 49,20 PLN
Nasza cena 40,11 PLN
Oszczędzasz 18%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Ciekawy podręcznik, napisany z humorem, skonstruowany tak, by nauka języka była skuteczna. Przygotowuje do matury na poziomie podstawowym i prowadzi do poziomu B1 w Europejskim Systemie Opisu Kształcenia Językowego.

Podręcznik składa się z sześciu rozdziałów poświęconych takim kręgom tematycznym, jak: szkoła (oceny i wymagania, życie szkoły, kształcenie pozaszkolne), praca (zawody i związane z nimi czynności, warunki pracy i zatrudnienia, praca dorywcza), nauka i technika (odkrycia naukowe, wynalazki), człowiek (uczucia, emocje; problemy etyczne), życie (rodzinne i towarzyskie, styl życia), zdrowie i niepełnosprawność, państwo i społeczeństwo, kraje niemieckiego obszaru językowego, podróżowanie i turystyka (informacja turystyczna, wycieczki, zwiedzanie).


Szczegóły

Tytuł: Alles klar Neu. Język niemiecki. podręcznik Część 3. Zakres podstawowy

Autor: Krystyna Łuniewska, Zofia Wąsik

Wydawnictwo: WSIP

ISBN: 9788302161414

Kategoria: Podręczniki
Liceum » Klasa 3
Technikum » Klasa 4

MEN: 679/5/2014/2016

Przedmiot: Język niemiecki

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 112

Oprawa: miękka

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl