The Picture of Dorian Gray/ Portret Doriana Graya z podręcznym słownikiem angielsko-polskim

Książka

The Picture of Dorian Gray/ Portret Doriana Graya z podręcznym słownikiem angielsko-polskim

 • Wydawnictwo: ZE SŁOWNIKIEM
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 978-83-65646-30-9
 • Ilość stron: 476
 • Format: 150 x 210 mm
 • Oprawa: miękka
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 49,00 PLN
Nasza cena 29,99 PLN
Oszczędzasz 38%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 49,00 PLN
Nasza cena 29,99 PLN
Oszczędzasz 38%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Dorian Gray, urzeczony cynicznymi poglądami przyjaciela, zachwycając się swym portretem, wypowiada życzenie, aby na zawsze zachować młodość i urodę. Od tej pory ani czas, ani żaden zły uczynek, nie znajdują odzwierciedlenia w jego twarzy. Jednak pewnego dnia okazuje się, że swą doskonałość traci portret, a niewielkie skazy pogłębiają się wraz z każdą krzywdą wyrządzoną przez Doriana... Dążenie do zaspokojenia własnych pragnień i ambicji, kwestia winy bez kary, a także poglądy na sztukę i prawa artysty, to najważniejsze tematy „Portretu Doriana Graya”. Książka, która zbulwersowała opinię publiczną, w przyszłości przyczyniła się do największego skandalu w życiu Oscara Wilde’a.

Szczegóły

Tytuł: The Picture of Dorian Gray/ Portret Doriana Graya z podręcznym słownikiem angielsko-polskim

Autor: Wilde Oscar

Wydawnictwo: ZE SŁOWNIKIEM

Kod paskowy: 9788365646309

ISBN: 978-83-65646-30-9

Tytuł oryginału: The Picture of Dorian Gray

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 476

Format: 150 x 210 mm

Oprawa: miękka

Waga: 0.57 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl