Książka
  • Wydawnictwo: Literackie
  • Rok wydania: 2017
  • ISBN: 9788308063996
  • Ilość stron: 32
  • Format: 15,5x16 cm
  • Oprawa: twarda
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 14,90 PLN
Nasza cena 7,98 PLN
Oszczędzasz 46%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 14,90 PLN
Nasza cena 7,98 PLN
Oszczędzasz 46%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Roksana Zabiegana - Odile Baillul, Claire Curt, Agata Buzek

Cztery malutkie myszki Franciszek Strachliwy, Roksana Zabiegana, Maniek Maniak i Agnieszka Łakomczuszka powracają. W drugiej części poznacie je bliżej, zwłaszcza myszkę Roksanę, która wiecznie się spieszy i nie cierpi czekania. Jej świat to podskoki, wyścigi w workach i jazda na motorze z ulubionym wujkiem Igorem. Jest jednak miejsce, które sprawia, że Roksana zwalnia sympatyczna myszka może wtedy godzinami wpatrywać się w witrynę sklepu z zabawkami. Skąd my to znamy, prawda?

Urocze autorki Odile Bailoeuil i Claire Curt wyczarowały niezwykłą, fotograficzną opowieść dla dzieci. To oparte na obrazie historyjki, które wprowadzają najmłodszych czytelników w świat estetyki, smaku i artystycznej jakości.

Odile czerwonowłosa artystka, pracuje i mieszka pośród maleńkich, gałgankowych myszek w bajecznych ciuszkach i przedmiocikach. Jej żywiołem jest kolor i zabawa wzornictwem, a także zestawiania rozmaitych tkanin. Ale najbardziej uwielbia ubierać swoje myszki w różnobarwne ubranka.

Claire fotografka maleńkich myszek, portretów, mody, scenografii, fotografii kulinarnej i przyrody. Tworzy także minifilmiki reklamowe dla wydawnictw i czasopism.

W przygotowaniu kolejne części przygód mysiej rodzinki: Maniek Maniak.


Szczegóły: Roksana Zabiegana - Odile Baillul, Claire Curt, Agata Buzek

Tytuł: Roksana Zabiegana
Autor: Odile Baillul, Claire Curt, Agata Buzek
Wydawnictwo: Literackie
ISBN: 9788308063996
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 32
Format: 15,5x16 cm
Oprawa: twarda


Recenzje: Roksana Zabiegana - Odile Baillul, Claire Curt, Agata Buzek

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Podobne do: Roksana Zabiegana - Odile Baillul, Claire Curt, Agata BuzekInne pozycje tego autora: Odile Baillul, Claire Curt, Agata Buzek (2)