Ich und du neu 1 Podręcznik do języka niemieckiego Szkoła podstawowa

, ,

Podręcznik

Ich und du neu 1 Podręcznik do języka niemieckiego
Szkoła podstawowa

, ,

 • Wydawnictwo: Wydawnictwo Szkolne PWN
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788326227783
 • Ilość stron: 68
 • Format: 20.5x29.0cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 41,93 PLN
Nasza cena 34,49 PLN
Oszczędzasz 17%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 41,93 PLN
Nasza cena 34,49 PLN
Oszczędzasz 17%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

"ich und du neu 1" to podręcznik zgodny z nową podstawą programową obowiązującą od września 2017 roku. Podręcznik "ich und du neu 1" składa się z 12 rozdziałów tematycznych. Każdy rozdział posiada nowy i czytelny podział na pięć części: A - prezentacja nowego materiału w formie zdjęć, trening wymowy i gra utrwalająca poznane słownictwo B - dialogi Rollenspiel C - piosenka D - zadanie na rozumienie tekstu słuchanego Hörspiel E - nowe zadania do prac projektowych ,Theo-Projekt, pozwalające ćwiczyć m.in. współpracę z rówieśnikami. Zgodnie z zakresem tematycznym nowej podstawy programowej w klasie pierwszej dzieci uczą się, jak się przedstawić, jak kogoś powitać i pożegnać. Poznają nazwy ulubionych zabaw, zabawek, kolorów, liczb, przedmiotów szkolnych. Mówią o tym, co chętnie jadają i piją, co robią w domu, w szkole podczas lekcji i na przerwie. Poznają także nazwy określające członków rodziny. Towarzyszem dzieci w nauce języka jest sympatyczny miś Theo, którego postać pojawia się na stronach publikacji.

Szczegóły

Tytuł: Ich und du neu 1 Podręcznik do języka niemieckiego

Podtytuł: Szkoła podstawowa

Autor: Kozubska Marta, Krawczyk Ewa, Zastąpiło Lucyna

Wydawnictwo: Wydawnictwo Szkolne PWN

Seria: ICH UND DU

ISBN: 9788326227783

Kategoria: Podręczniki
Szkoła podstawowa » Klasa 1

MEN: 792/1/2017

Przedmiot: Język niemiecki

Języki: niemiecki, polski

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 68

Format: 20.5x29.0cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.188 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Kozubska Marta, Krawczyk Ewa, Zastąpiło Lucyna (19)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl