Szablony fryzjerskie Zeszyt ćwiczeń Część.2 Technikum

, ,

Podręcznik

Szablony fryzjerskie Zeszyt ćwiczeń Część.2
Technikum

, ,

 • Wydawnictwo: WSiP
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788302171536
 • Ilość stron: 262
 • Format: 20.0x28.0cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 34,80 PLN
Nasza cena 28,37 PLN
Oszczędzasz 18%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 34,80 PLN
Nasza cena 28,37 PLN
Oszczędzasz 18%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Publikacja skierowana do uczniów i słuchaczy kształcących się w zawodach z branży fryzjerskiej. Szablony fryzjerskie. Część 2 to zbiór ćwiczeń poświęcony technikom fryzjerskim, w tym: diagnozie fryzjerskiej, pielęgnacji włosów i ich strzyżeniu, przekształcaniu struktury włosów, układaniu fryzur, przedłużaniu i zagęszczaniu, rozjaśnianiu i farbowaniu włosów. Dzięki szablonom fryzjerskim uczeń i słuchacz mogą sprawdzić swoje umiejętności, takie jak: dobór właściwych technik i sposobów wykonywania zabiegów fryzjerskich, sprzętu i akcesoriów czy proponowanie klientom odpowiedniego koloru podczas koloryzacji włosów. Dodatkowo autorki zamieściły tradycyjne rodzaje ćwiczeń, poświęcone sprawdzaniu wiedzy nabytej podczas zajęć szkolnych i kursów zawodowych. Przypomnienie tych informacji jest niezbędne przed przystąpieniem do wykonania usługi fryzjerskiej.

Szczegóły

Tytuł: Szablony fryzjerskie Zeszyt ćwiczeń Część.2

Podtytuł: Technikum

Autor: Kulikowska-Jakubik Teresa, Richter Małgorzata, Jakubik Aleksandra

Wydawnictwo: WSiP

ISBN: 9788302171536

Kategoria: Podręczniki
Technikum
Szkoła zawodowa

Przedmiot: Przedmioty zawodowe

Typ: Podręcznik

Języki: polski

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 262

Format: 20.0x28.0cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.58 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl