Szablony fryzjerskie Zeszyt ćwiczeń Część 1 Technikum

, ,

ćwiczenia

Szablony fryzjerskie Zeszyt ćwiczeń Część 1
Technikum

, ,

 • Wydawnictwo: WSiP
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788302167867
 • Ilość stron: 260
 • Format: 21.0x29.0cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 34,80 PLN
Nasza cena 29,97 PLN
Oszczędzasz 13%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 34,80 PLN
Nasza cena 29,97 PLN
Oszczędzasz 13%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Publikacja skierowana do uczniów i słuchaczy kształcących się w zawodach z branży fryzjerskiej. Szablony fryzjerskie. Część 1 to zbiór ćwiczeń podzielonych tematycznie na działy dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy fryzjera, podstawowych zasad rysunku we fryzjerstwie, wyposażenia salonu fryzjerskiego, aspektów biologiczno-chemicznych we fryzjerstwie, takich jak budowa i właściwości włosa czy skóry. Autorzy proponują przede wszystkim ćwiczenia poświęcone pracy na szablonach fryzjerskich. W publikacji znajdują się również tradycyjne rodzaje ćwiczeń, poświęcone sprawdzaniu wiedzy nabytej podczas zajęć szkolnych i kursów zawodowych. Przypomnienie tych informacji często jest niezbędne przed przystąpieniem do wykonania usługi fryzjerskiej.

Szczegóły

Tytuł: Szablony fryzjerskie Zeszyt ćwiczeń Część 1

Podtytuł: Technikum

Autor: Kulikowska-Jakubik Teresa, Richter Małgorzata, Jakubik Aleksandra

Wydawnictwo: WSiP

ISBN: 9788302167867

Kategoria: Podręczniki
Technikum
Szkoła zawodowa

Przedmiot: Przedmioty zawodowe

Typ: ćwiczenia

Języki: polski

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 260

Format: 21.0x29.0cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.575 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl