Jaka demokracja?

Książka

Jaka demokracja?

  • Wydawnictwo: Agora
  • Rok wydania: 2017
  • ISBN: 9788326825606
  • Ilość stron: 192
  • Format: 13,5x21 cm
  • Oprawa: twarda
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 39,99 PLN
Nasza cena 27,60 PLN
Oszczędzasz 30%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 39,99 PLN
Nasza cena 27,60 PLN
Oszczędzasz 30%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Jaka demokracja? - Marcin Król

Demokracja przyszłości musi polegać na wiedzy, bystrości, inteligencji, roztropności i wielu cechach, których nam nie brakuje, ale które zostały zepchnięte do kąta przez szatański sojusz mas z idiotami u władzy. - trudno o mądrzejsze, ciekawsze i konkretniejsze lekcje demokracji bez zbędnego teoretyzowania i niezrozumiałych słów, dosłownie dla każdego, od tych dwudziestu pięciu felietonów.

Co jeżeli nie demokracja? pyta w ostatnim z tekstów Marcin Król. -Rozsądek nakazuje zadbać tylko o to, by ustrój jaki powstanie, kiedy skończy się bajka, był w miarę znośny. Reszta jest nie do wykonania. A może jednak coś możemy dla przyszłości demokracji zrobić?Możemy! Przede wszystkim za sprawą tej niewielkiej książeczki możemy nabyć wielkiej wiedzy i pewności, czym demokracja może być, czym bywała i czym obecnie jest, i dlaczego tak bardzo warto o nią zadbać, bo nigdzie nie jest powiedziane, że będzie trwała wiecznie. Od tego i tylko od tego w ogóle można zacząć. Inaczej nie dowiemy się, co jest prawdą, co fałszem, co stereotypem do obalenia, a co w ogóle mitem.


Szczegóły: Jaka demokracja? - Marcin Król

Tytuł: Jaka demokracja?
Autor: Marcin Król
Wydawnictwo: Agora
ISBN: 9788326825606
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 192
Format: 13,5x21 cm
Oprawa: twarda


Recenzje: Jaka demokracja? - Marcin Król

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×