Książka
 • Wydawnictwo: Replika
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788376746487
 • Ilość stron: 416
 • Format: 14.5x20.5cm
 • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 36,90 PLN
Nasza cena 21,69 PLN
Oszczędzasz 41%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 36,90 PLN
Nasza cena 21,69 PLN
Oszczędzasz 41%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Książka pod patronatem czytam.pl!

Nietuzinkowy pomysł, sugestywne opisy i apokaliptyczna wizja końca USA w najpopularniejszym thrillerze katastroficznym Grahama Mastertona!

Ed Hardesty jest właścicielem gigantycznej farmy w Kansas. Niezmierzone połacie pszenicy, które zgodnie z przeznaczeniem miały zamienić się w czysty zysk i uczynić farmera bogatym, dotyka tajemnicza zaraza. Desperackie próby jej zwalczenia kończą się fiaskiem. Podobne problemy występują w całych Stanach Zjednoczonych. Zboża, warzywa, owoce zostają skażone. Najpotężniejszy naród na świecie z dnia na dzień staje przed widmem głodu, który sprawia, że ludzie wyzbywają się cech ludzkich, zastępując je pierwotnymi instynktami przeżycia, najmroczniejszymi żądzami i przemocą.


Szczegóły

Tytuł: Głód

Autor: Masterton Graham

Wydawnictwo: Replika

ISBN: 9788376746487

Tytuł oryginału: Famine

Tłumacz: Kuś Piotr

Języki: polski

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 416

Format: 14.5x20.5cm

Oprawa: Miękka ze skrzydełkami

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Masterton w swojej szczytowej formie! Jeżeli lubicie ten specyficzny czarny humor i zręczne balansowanie na granicy kiczu, to na pewno się nie rozczarujecie :)
Zwłaszcza, że pomysł jest tym razem inny niż wszystkie poprzednie - w roli krwiożerczych potworów występują ludzie, którzy nie mogą sobie poradzić z życiem w nowej, postapokaliptycznej rzeczywistości, a tytułowy "Głód" wynika bynajmniej nie tylko z braku pożywienia.
2017-10-24 14:17:38

Głód stał się jedną z moich ulubionych powieści Grahama Mastertona. Jest to bardzo realistyczny thriller połączony z horrorem i powieścią apokaliptyczną, w której ukazane są najmroczniejsze cechy ludzkiego charakteru. Nie brakuje w nim także przemocy, realizmu i wariantów naszej rzeczywistości, które mogłyby się naprawdę wydarzyć. Jeśli podobają się Wam powieści tego autora, znacie jego styl to Głód z pewnością Wam się spodoba. Jeśli szukacie czegoś sugestywnego, mocnego i pobudzającego wyobraźnię lub nie czytaliście jeszcze nic Mastertona myślę, że jest to idealna powieść by rozpocząć razem z nim nową literacką przygodę. Polecam gorąco, szczególnie, jeśli chcecie poznać odpowiedź na pytania, które zadałam na początku tego tekstu.
całość tekstu na blogu
2017-11-05 01:02:59


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×