Książka
  • Wydawnictwo: Replika
  • Rok wydania: 2017
  • ISBN: 9788376746487
  • Ilość stron: 416
  • Format: 14.5x20.5cm
  • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 36,90 PLN
Nasza cena 20,73 PLN
Oszczędzasz 43%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 36,90 PLN
Nasza cena 20,73 PLN
Oszczędzasz 43%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Głód - Masterton Graham

Książka pod patronatem czytam.pl!

Nietuzinkowy pomysł, sugestywne opisy i apokaliptyczna wizja końca USA w najpopularniejszym thrillerze katastroficznym Grahama Mastertona!

Ed Hardesty jest właścicielem gigantycznej farmy w Kansas. Niezmierzone połacie pszenicy, które zgodnie z przeznaczeniem miały zamienić się w czysty zysk i uczynić farmera bogatym, dotyka tajemnicza zaraza. Desperackie próby jej zwalczenia kończą się fiaskiem. Podobne problemy występują w całych Stanach Zjednoczonych. Zboża, warzywa, owoce zostają skażone. Najpotężniejszy naród na świecie z dnia na dzień staje przed widmem głodu, który sprawia, że ludzie wyzbywają się cech ludzkich, zastępując je pierwotnymi instynktami przeżycia, najmroczniejszymi żądzami i przemocą.


Szczegóły: Głód - Masterton Graham

Tytuł: Głód
Autor: Masterton Graham
Wydawnictwo: Replika
ISBN: 9788376746487
Tytuł oryginału: Famine
Tłumacz: Kuś Piotr
Języki: polski
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 416
Format: 14.5x20.5cm
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami


Recenzje: Głód - Masterton Graham

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Masterton w swojej szczytowej formie! Jeżeli lubicie ten specyficzny czarny humor i zręczne balansowanie na granicy kiczu, to na pewno się nie rozczarujecie :)
Zwłaszcza, że pomysł jest tym razem inny niż wszystkie poprzednie - w roli krwiożerczych potworów występują ludzie, którzy nie mogą sobie poradzić z życiem w nowej, postapokaliptycznej rzeczywistości, a tytułowy "Głód" wynika bynajmniej nie tylko z braku pożywienia.
2017-10-24 14:17:38

Głód stał się jedną z moich ulubionych powieści Grahama Mastertona. Jest to bardzo realistyczny thriller połączony z horrorem i powieścią apokaliptyczną, w której ukazane są najmroczniejsze cechy ludzkiego charakteru. Nie brakuje w nim także przemocy, realizmu i wariantów naszej rzeczywistości, które mogłyby się naprawdę wydarzyć. Jeśli podobają się Wam powieści tego autora, znacie jego styl to Głód z pewnością Wam się spodoba. Jeśli szukacie czegoś sugestywnego, mocnego i pobudzającego wyobraźnię lub nie czytaliście jeszcze nic Mastertona myślę, że jest to idealna powieść by rozpocząć razem z nim nową literacką przygodę. Polecam gorąco, szczególnie, jeśli chcecie poznać odpowiedź na pytania, które zadałam na początku tego tekstu.
całość tekstu na blogu
2017-11-05 01:02:59


Podobne do: Głód - Masterton Graham