Matematyka LO 2 Prosto do matury Podr. ZP NE

, ,

Podręcznik

Matematyka LO 2 Prosto do matury Podr. ZP NE

, ,

 • Wydawnictwo: Nowa Era
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788326725906
 • Ilość stron: 244
 • Format: 17x24 cm
 • Oprawa: broszurowa
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 35,50 PLN
Nasza cena 29,34 PLN
Oszczędzasz 17%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 35,50 PLN
Nasza cena 29,34 PLN
Oszczędzasz 17%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

,,Prosto do matury" klasa 2 to podręcznik  opracowany z myślą o wszystkich przygotowujących się do obowiązkowej matury z matematyki. • Ułatwia przypomnienie treści niezbędnych do zrozumienia wprowadzonych zagadnień dzięki sekcji Warto powtórzyć

 • Umożliwia prawidłowe rozwiązanie zadań różnego typu dzięki niemal 700 zadań do samodzielnego rozwiązania, które pozwalają przećwiczyć  algorytmy i strategie matematyczne.

 • Umożliwiają samodzielną naukę dzięki odpowiedziom i wskazówkom do większości zadań.

 • Pomaga oswajać się z egzaminem  maturalnym od pierwszych dni nauki w szkole ponadgimnazjalnej dzięki zadaniom typu egzaminacyjnego, po każdym temacie (zestaw Prosto do matury) i po każdym dziale (Powtórzenie).Szczegóły

Tytuł: Matematyka LO 2 Prosto do matury Podr. ZP NE

Autor: Maciej Antek, Krzysztof Belka, Piotr Grabowski

Wydawnictwo: Nowa Era

ISBN: 9788326725906

Kategoria: Podręczniki
Liceum » Klasa 2

Przedmiot: Matematyka

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 244

Format: 17x24 cm

Oprawa: broszurowa

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl