Dzikie królestwo

Książka

Dzikie królestwo

  • Wydawnictwo: Zysk i S-ka
  • Rok wydania: 2017
  • ISBN: 9788381161374
  • Ilość stron: 306
  • Format: 14,5x21,5 cm
  • Oprawa: broszurowa
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 36,90 PLN
Nasza cena 25,25 PLN
Oszczędzasz 31%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 36,90 PLN
Nasza cena 25,25 PLN
Oszczędzasz 31%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Dzikie królestwo - Gin Phillips

Międzynarodowy bestseller

Najlepszy thriller lata wg "Guardiana"

Thriller miesiąca wg "Observera"

Co jesteś w stanie zrobić, by ochronić najbliższych?

Elektryzujący i porywający thriller o nierozerwalnej więzi łączącej rodzica z dzieckiem.

Ogród zoologiczny jest prawie pusty, gdy Joan i jej czteroletni syn cieszą się ostatnimi chwilami zabawy. Są szczęśliwi, bo był to niemal doskonały dzień. Jednak to, co Joan zauważa, spiesząc z synem do wyjścia na kilka minut przed zamknięciem, sprawia, że pędem wraca w głąb ogrodu, niosąc dziecko na rękach.

Nagle matka i syn zostają uwięzieni w zoo jak zwierzęta. Tylko doskonała znajomość tego terenu, z którym wiążą ją szczęśliwe wspomnienia wczesnego macierzyństwa - ukrytych przejść i remontowanych wybiegów, najlepszych miejsc na karuzeli i przeładowanych dystrybutorów z przekąskami i napojami - pozwala im unikać niebezpieczeństwa.

Dzikie królestwo to mistrzowski dreszczowiec i analiza macierzyństwa - zarówno jego czułych stron, jak i nieposkromionej siły - stawiający pytanie o granicę pomiędzy instynktowną wolą przetrwania a obowiązkiem chronienia innych ludzi.

Ekranizacja książki w przygotowaniu. W roli głównej Margot Robbie, znana między innymi z Wilka z Wall Street i Legionu samobójców.

"Wybitna". Clare Mackintosh, autorka thrillera Pozwolę ci odejść

"Mistrzowsko skonstruowany thriller. Mądry i porywający". "The New York Times"

"Dzikie królestwo to przerażająca książka i co ważniejsze piękna". NPR

"Przełomowa historia, która sprawia, że czytelnicy jak szaleni będą przerzucać kartki do samego zakończenia.Dzikie królestwo to wspaniała powieść, o której wszyscy będą mówić". "Bustle"

"Klimatyczna, trzymająca w napięciu. To nie tylko pełen akcji thriller, ale też opowieść o byciu rodzicem, co przydaje dodatkowego, fascynującego wymiaru". - "Daily Mail"

"Dzikie królestwoto śmiała i bezkompromisowa eksploracja rodzicielskiej miłości - porywająca i piękna, ale także ostatnio bardzo prawdziwa". - Shari Lapena, autorka bestsellera Para zza ściany

"Urzekająca i pięknie napisana książka. Dzikie królestwo zmusi cię do szybkiego czytania i będziesz myślał o tej książce długo po przeczytaniu. Trzyma w napięciu aż do zakończenia, które pozbawi cię tchu". - "Daily Express"


Szczegóły: Dzikie królestwo - Gin Phillips

Tytuł: Dzikie królestwo
Autor: Gin Phillips
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
ISBN: 9788381161374
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 306
Format: 14,5x21,5 cm
Oprawa: broszurowa


Recenzje: Dzikie królestwo - Gin Phillips

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Podobne do: Dzikie królestwo - Gin PhillipsInne pozycje tego autora: Gin Phillips (1)