Milczenie matki

Książka

Milczenie matki

  • Wydawnictwo: Amber
  • Rok wydania: 2017
  • ISBN: 9788324164660
  • Ilość stron: 352
  • Format: 13x20,5 cm
  • Oprawa: broszurowa
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 39,80 PLN
Nasza cena 24,13 PLN
Oszczędzasz 39%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 39,80 PLN
Nasza cena 24,13 PLN
Oszczędzasz 39%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Milczenie matki - Kelly Rimmer

Kochała go, choć przez niego cierpiała. Czy teraz, kiedy go nie ma, odważy się zmierzyć z prawdą o przeszłości, by odzyskać przyszłość?

Obie go kochały. Obie ulegały mu we wszystkim. Obie ukrywały jego tajemnicę. I każda z nich opowiada o nim. Ale to dwie zupełnie inne historie

Olivia, żona Davida, chciała tylko miłości i szczęścia dla nich i ich maleńkiej córeczki. Kochała mimo cierpienia, upokorzeń, wstydu i poczucia winy. I milczała.

Ivy, matka Davida, nieszczęśliwa w małżeństwie, całe życie podporządkowała synowi. Wszystko mu wybaczała. Udawała, że wszystko jest w porządku. I milczała.

Teraz David nie żyje, a świat obu kobiet wali się w gruzy, tak jak starannie wznoszona przez lata iluzja idealnego męża i syna. Czy żona przerwie milczenie i odważy się zmierzyć z prawdą, która zniszczy to, co pozostało z jej rodziny? Czy zachowa sekret, który zniszczy ją? I czy matka powinna chronić swoje dziecko za wszelką cenę?

KELLY RIMMER to australijska gwiazda współczesnych powieści obyczajowych, która zyskała światową sławę. Jej książki, tłumaczone na ponad 20 języków, zajmują najwyższe miejsca wśród bestsellerów Amazonu i USA Today i są stawiane obok Nicholasa Sparksa i Jojo Moyes.

Kelly Rimmer mówi o miłości: o pierwszych uniesieniach, głębokich załamaniach i uzdrawiającej sile uczucia. Porywa nas na emocjonalny rollercoaster i od pierwszych stron pozwala poczuć to, co czują bohaterowie. Pokazuje, co jest naprawdę ważne, zachęca, żeby pielęgnować miłość i ją chronić. Jej książki przemawiają do serc milionów kobiet na całym świecie, wywołują uśmiech i łzy.


Szczegóły: Milczenie matki - Kelly Rimmer

Tytuł: Milczenie matki
Autor: Kelly Rimmer
Wydawnictwo: Amber
ISBN: 9788324164660
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 352
Format: 13x20,5 cm
Oprawa: broszurowa


Recenzje: Milczenie matki - Kelly Rimmer

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×