Byłbym zapomniał...

Nowość

Byłbym zapomniał...

 • Wydawnictwo: Helion
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788328330016
 • Ilość stron: 320
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 39,90 PLN
Nasza cena 26,24 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 39,90 PLN
Nasza cena 26,24 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

O sobie z pazurem!

Znacie Cezarego Pazurę. Wiecie, jak barwnie i żywo potrafi mówić. Usiądźcie więc wygodnie w fotelu, otwórzcie książkę i dowiedzcie się, co chce Wam powiedzieć o sobie sam aktor. Jego opowieść jest bardzo szczera, momentami niezwykle zabawna, czasem bardzo smutna. Jak to w życiu...

Jaki jest naprawdę Cezary, a raczej Czaruś, jak sam o sobie lubi pisać Skąd pochodzi Jakim był dzieckiem O czym marzył Jakie przygody spotykały go na aktorskiej drodze, a co przytrafiało mu się w życiu prywatnym Jaki ma dziś stosunek do własnej kariery Kogo poznał podczas lat pracy w branży filmowej Z kim się zaprzyjaźnił Co osiągnął O czym dzisiaj marzy


Szczegóły

Tytuł: Byłbym zapomniał...

Autor: Cezary Pazura

Wydawnictwo: Helion

ISBN: 9788328330016

Języki: polski

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 320

Oprawa: Twarda

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Szczera, miejscami nawet przejmująca opowieść o życiu znanego aktora. Jednocześnie pełna humoru i scenek wręcz kabaretowych. Udanie i ciekawie dopełnia medialny wizerunek Cezarego Pazury. Błazny mają jednak trochę smutny żywot, chociaż tłumy potrafią rozbawić... 2017-11-01 05:03:50


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl