Kobiety, które walczą. Rozmowy z zawodniczkami sportów walki

Książka

Kobiety, które walczą. Rozmowy z zawodniczkami sportów walki

 • Wydawnictwo: W.A.B.
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788328047518
 • Ilość stron: 320
 • Format: 16x23,5 cm
 • Oprawa: broszurowa
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 39,99 PLN
Nasza cena 16,38 PLN
Oszczędzasz 59%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 39,99 PLN
Nasza cena 16,38 PLN
Oszczędzasz 59%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Liczy się tylko numer 1!

"Kobiety, które walczą" to seria niezwykłych wywiadów przeprowadzonych przez Sylwię Chutnik z kobietami, które, zawodowo lub amatorsko, uprawiają sporty walki. Jak wygląda walka i trening? Dlaczego atrakcyjne i młode dziewczyny wybrały ten niekobiecy, konfrontacyjny i brutalny sport?

Wśród rozmówczyń są zawodniczki: Joanna Jędrzejczyk, Agnieszka Rylik, Sylwia Kusiak, Agnieszka Niedźwiedź, Gabriela Kuzawińska, Iwona Guzowska, Ewa Brodnicka, Sylwia Zaczkiewicz (również trenerka, która prowadzi klub Zaciśnięte Pięści), trenerki: Joanna Piotrowska (WenDo) i Jolanta Wasilewska (krav maga). Oprócz nich autorka rozmawiała z kobietami, które trenują hobbystycznie pisarką Grażyną Plebanek, dziennikarką, blogerką i pisarką Małgorzatą Halber oraz Natalią Fiedorczuk pisarką, piosenkarką, instrumentalistką i autorką piosenek.

MOCNE STRONY KSIĄŻKI:

Portret zbiorowy środowiska reprezentatywnego dla potrzeb i aspiracji młodych kobiet ukazany poprzez losy indywidualne

Nowa kobiecość: adrenalina, siła, rywalizacja, sprawczość, samorealizacja

Znana pisarka (i bokserka) jako wyrazicielka środowiska


Szczegóły

Tytuł: Kobiety, które walczą. Rozmowy z zawodniczkami sportów walki

Autor: Sylwia Chutnik

Wydawnictwo: W.A.B.

ISBN: 9788328047518

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 320

Format: 16x23,5 cm

Oprawa: broszurowa

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×