Męska sprawa O brodach, zaroście, fryzurach, pielęgnacji i nie tylko...

Książka

Męska sprawa
O brodach, zaroście, fryzurach, pielęgnacji i nie tylko...

 • Wydawnictwo: Zwierciadło
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788365456977
 • Ilość stron: 240
 • Format: 19.3x24.0cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Jutro (piątek 2018-10-19)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 49,90 PLN
Nasza cena 31,66 PLN
Oszczędzasz 36%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 49,90 PLN
Nasza cena 31,66 PLN
Oszczędzasz 36%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

To książka dla tych mniej lub bardziej zarośniętych, dla niezdecydowanych i niepewnych w kwestii wyboru optymalnego dla siebie zarostu. To również poradnik dla tych, którzy chcieliby sami, bez pomocy specjalisty, poradzić sobie w domu. Dzięki tej książce można poznać pracę barbera i dowiedzieć się, w czym może pomóc, co doradzić opisane będą wszystkie etapy pielęgnacji brody w salonie. Czemu są podczas wizyty w salonie wykorzystywane ( i w jaki sposób) brzytwa, zimny i gorący ręcznik, kiedy i jaki masaż powinien zastosować barber Książka odkłamie pewne mity o brodzie, zbierze w syntetyczne, praktyczne uwagi dotyczące męskiego zarostu. Czytelnicy znajdą w niej odpowiedzi na pytania: Ile czasu trwa zapuszczanie brody Czy broda to problem, czy jednak i oznaka męskości (co sądzą o tym panie) Jak codziennie dbać o higienę brody: myć, szczotkować, balsamować, odżywiać i nadawać kształt Bartek Jędrzejak - prezenter, dziennikarz TVN. Na stałe pojawia się w programie Dzień dobry TVN. Autor licznych reportaży, felietonów i cykli telewizyjnych. Wykładowca Studium Dziennikarstwa Radiowego, Telewizyjnego i Realizacji Dźwięku. Wiele lat pracował w TVP, współtworzył takie programy jak Wiadomości, Panorama, Teleexpress.

Szczegóły

Tytuł: Męska sprawa

Podtytuł: O brodach, zaroście, fryzurach, pielęgnacji i nie tylko...

Autor: Jędrzejak Bartek

Wydawnictwo: Zwierciadło

ISBN: 9788365456977

Języki: polski

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 240

Format: 19.3x24.0cm

Oprawa: Twarda

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×