Polak NieNażarty Kawał opowieści o polskich kulinariach i garść przepisów

Nowość

Polak NieNażarty
Kawał opowieści o polskich kulinariach i garść przepisów

 • Wydawnictwo: Zwierciadło
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788365456960
 • Ilość stron: 260
 • Format: 22.0x28.0cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Jutro (poniedziałek 2017-11-20)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Promocja:

Dodatkowe rabaty - Wydawnictwo Zwierciadło

Cena 69,90 PLN
Nasza cena 42,56 PLN
Oszczędzasz 39%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 69,90 PLN
Nasza cena 42,56 PLN
Oszczędzasz 39%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Książka pod patronatem czytam.pl!

Polak NieNażarty to solidny kawał opowieści o polskiej kuchni oraz spora garść przepisów Z podróży po Polsce i świecie często przywozimy wspomnienia potraw. Smakujemy doskonałe dania, których nigdy wcześniej nie mieliśmy okazji poznać. Chwalimy też często kuchnię obcych krajów, nie znając własnych kulinarnych tradycji. Książka autorstwa Gosi Molskiej to nowoczesne i atrakcyjne kompendium polskiej kuchni wzbogacone o kilkadziesiąt sprawdzonych przepisów. Autorka obszernie (choć z przymrużeniem oka) przybliża w niej, m.in. kuchnię mniejszości narodowych oraz regionalne produkty, opowiada o polskich kultowych słodyczach i najsłynniejszych bazarach. Znalazły się tu również ciekawostki o historii polskiej kuchni, kulinarne anegdoty, felietony o niezwykłych ludziach tworzących smakowite polskie specjały, rozmowy z szefami kuchni i kulinarnymi gwiazdami. W książce nie brakuje też rozrywki, która będzie pretekstem do zabawy dla całej rodziny, jak krzyżówka, kulinarny quiz oraz gra planszowa. Polak NieNażarty to obowiązkowa pozycja na półce każdego, kto lubi dobrze skonsumować. Gosia Molska - dziennikarka i podróżniczka kulinarna, producent kreatywny, scenarzystka i konsultantka kulinarnych show. W TVP występowała w roli jurora w programie Bake Off Ale Ciacho, jest gospodynią programu Polska Molskiej, regularnie gotuje i prowadzi reportaże podróżniczo-kulinarne w Pytaniu na Śniadanie. W stacji KUCHNIA+ prowadziła autorskie programy Babeczki (z Hanną Szymanderską jako współprowadzącą) i serię Po-Smak Świata. Stworzyła kilkanaście formatów kulinarnych (m.in. Łapetyt z Grzegorzem Łapanowskim). Jako konsultant kulinarny pracowała przy wielu programach, m.in. MasterChef, Top Chef, Hells Kitchen. Jej największą pasją są podróże, a kulinaria traktuje jako podstawowy element życia, pozwalający zrozumieć inne kultury.


Fragment - strony 1-43 (PDF 9523 KB)

Szczegóły

Tytuł: Polak NieNażarty

Podtytuł: Kawał opowieści o polskich kulinariach i garść przepisów

Autor: Molska Gosia

Wydawnictwo: Zwierciadło

ISBN: 9788365456960

Języki: polski

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 260

Format: 22.0x28.0cm

Oprawa: Twarda

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Zobacz także:

Inne pozycje tego autora: Molska Gosia (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl