Jak sprzedawać więcej na rynku nieruchomości

Książka

Jak sprzedawać więcej na rynku nieruchomości

 • Wydawnictwo: Akademia Sukcesu
 • Rok wydania: 2006
 • ISBN: 978-83-919732-4-0
 • Ilość stron: 215
 • Format: 14.4x20.5cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 51,20 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 51,20 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

 W dzisiejszych czasach nieruchomości należy sprzedawać aktywnie. Ani sprzedaż czysto techniczna, zgodnie z szablonem: "jak odpowiedzieć na to, co klient powie", ani też spontaniczny, przebiegający bez jakiejkolwiek taktyki kontakt, nie doprowadzą do udanej transakcji.
Ludwig Mennel, doświadczony doradca i trener, opracował z myślą o sprzedawcach nieruchomości metodę, która łączy emocjonalny i techniczny aspekt sprzedaży w spójną koncepcję 4K. Jest to nowa formuła dla tych, którzy chcą odnieść sukces na rynku handlu nieruchomościami.
Obok techniki analizy potrzeb, prezentacji i niewymuszonego finalizowania transakcji metoda zawiera narzędzia samo-sterowania w kierunku spontanicznego budowania więzi oraz oddziaływania na emocje klientów. Autor po raz pierwszy przedstawia koncepcję marketingu sieciowego na rzecz sprzedaży nieruchomości.


Szczegóły

Tytuł: Jak sprzedawać więcej na rynku nieruchomości

Autor: Mennel Ludwig

Wydawnictwo: Akademia Sukcesu

Kod paskowy: 9788391973240

ISBN: 978-83-919732-4-0

Tytuł oryginału: MEHR IMMOBILIEN VERKAUFEN, MIT DEM K4 - KONZEPT ZUM ERFOLG

Język oryginału: niemiecki

Tłumacz: Skwara Marian, Tuszyński Jerzy

Języki: polski

Rok wydania: 2006

Ilość stron: 215

Format: 14.4x20.5cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.25 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×