Zbrodnia i... tom 1/2

Książka

Zbrodnia i... tom 1/2

 • Wydawnictwo: ha!art
 • Rok wydania: 2006
 • ISBN: 83-89911-34-5
 • Ilość stron: 705
 • Format: 10.7x18.0cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 30,40 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 30,40 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Bandycko-seksualne przypadki 36-letniego aktora i 16-letniego hydraulika na tle panoramy PRL-u. Ówczesne życie salonowe Warszawy oraz szokujqce erotyczne za więziennym murem. Zarazem historia dziesięciu i pół roku walki „niebezpiecznego" inteligenta-bandziora ze społecznościq więźniów oraz więziennymi władzami (w jakiejś mierze walki z PRL-owskim systemem). Zakorzeniony w rzeczywistości, panoramiczny obraz wszelkiej maści przestępców: morderców, gwałcicieli, opozycjonistów, złodziei, ekshibicjonistów, waluciarzy; prawdziwych facetów, którzy za kratami, totalnie się sprzedają. Autor kreuje rzqdzqce się swoimi prawami społeczeństwo podzielone na będqce u władzy „partie" Ludzi i Festów oraz motłoch -frajerów i cweli. Drobiazgowo opisuje ich rytuały, zachowania, żargon, humor, najniższe popędy. Gatunek: gejowski romans, więzienna epopeja, kryminał. Ocenzurowana o połowę i wydana pod - wymuszonym przez ówczesnq władzę - pseudonimem Jerzy Trębicki „Zbrodnia i..." po raz pierwszy ukazała się w 1988 roku. 70-tysięczny nakład rozszedł się w dwa dni, na dodruki nie pozwolono. Obecnie ukazuje się pełne, autorskie, wolne od cenzury wydanie...


Szczegóły

Tytuł: Zbrodnia i... tom 1/2

Autor: Nasierowski Jerzy

Wydawnictwo: ha!art

Kod paskowy: 9788389911346

ISBN: 83-89911-34-5

Języki: polski

Rok wydania: 2006

Ilość stron: 705

Format: 10.7x18.0cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.44 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Nasierowski Jerzy (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×