Chorwacja i Czarnogóra

,

Książka

Chorwacja i Czarnogóra

,

 • Wydawnictwo: PASCAL
 • Rok wydania: 2005
 • ISBN: 83-7304-388-8
 • Ilość stron: 532
 • Format: 12.3x19.7cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 34,50 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 34,50 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 8%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Przewodnik Pascala to przystępnie podana wiedza naturze, kulturze, pomnikach przyrody i cywilizacji, historii, sztuce, zabytkach oraz informacje do natychmiastowego wprowadzenia w życie - setki adresów miejsc noclegowych, restauracji, kawiarni, barów, godziny otwarcia muzeów, galalerii, ceny biletów, wszystko o komunikacji, formach aktywnego wypoczynku, imprezach, które warto przeżyć.Zatoki, zatoczki, półwyspy, wysepki, lazurowe morze, ciepły zmierzch, łagodna bryza, muzyka świerszczy... Wybierzmy się nad Adriatyk po słodkie leniuchowanie. Nuda nam nie grozi - echa odległej historii brzmią jeszcze w miastach o wspaniałej starożytnej i średniowiecznej architekturze, na odkrycie czekają prawdziwe cuda przyrody, tęczowe wodospady i turkusowe jeziora. Ciepłe wspomnienia wiązać się będą z gospodarzami - kipiącymi radością życia, a przy tym gościnnymi, przyjaznymi i serdecznymi.

Szczegóły

Tytuł: Chorwacja i Czarnogóra

Autor: Adamczak Sławomir, Firlej Katarzyna

Wydawnictwo: PASCAL

Seria: PRZEWODNIK PASCALA

Kod paskowy: 9788373043886

ISBN: 83-7304-388-8

Języki: polski

Rok wydania: 2005

Ilość stron: 532

Format: 12.3x19.7cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.495 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×